7 Nisan 2016 Perşembe

Eva Marée Lip Maximizer (Dudak Dolgunlaştırıcı)

Herkese Merhaba 
Dudak bakımımıza her mevsim önem vermeliyiz; çünkü kurumuş kabuk kabuk olmuş ve kanayan dudaklarımız hem görsel hem de sağlığımız açısından hiç iyi değil. Artık SPF'li yani güneş koruma faktörlü dudak bakım ürünleri de üretilmekte ve pek çoğumuz da kullanmaktayız. Ama yaşımız ilerledikçe dudak bölgemizde de kırışıklık, sarkma ve dudaklarda incelme meydana gelmiyor değil; ya da doğuştan ince olan dudaklarımızı daha iri göstermek gibi uğraşlarımız da var. Aslında çok eskiden bildiğimiz eczanelerde soğuk algınlığı için buhar yaptığımız Vicks 'i sürüp anlık bir dudaklarda dolgunlaşma yaşamak isteyenlerimiz olmuştur.. Her neyse bugünkü ürünümüz klasik yöntemlerden oldukça farklı ve etkili Eva Mareé Lip Maximizer.
ava maree lip maximizer
Benim dudaklarım ince değil ama soğuk kış günlerinde aşırı derecede kuruyor ve çatlıyor,ne kadar önlem alsam da bunun önüne geçemiyorum. Bir de ufak bir uyarı dudaklarımızı kurudukça yalıyoruz, aslında daha da zarar veriyoruz! Daha fazla kurumalarına neden oluyoruz, böyle yapmamamız gerekir diye yeri gelmişken bilmeyenler için söylemek istedim =)
Ürünü dudak kurumamın önüne geçmek ve dudak kontörlerimi daha da belirginleştirmek için düzenli olarak kullanmaya çalıştım. Gerçekten dudak kurumam yani pul pul olan dudaklarım düzeldi; ağır grip atlattım bu sene ve dudaklarım çok kötü durumdaydı. Ürünü de o zamanlar kullanmaya başlamıştım, nasıl iyi geldiğini 1-2 gün içerisinde gözlemledim. Dudaklarım pürüzsüzleşmişti. Bu da ürünün içeriğindeki doğal nemlendiriciler sayesinde, dudakların uzun süre su tutması ve nem seviyesini arttırarak su kaybını azaltması sayesinde oluyormuş.. Ürünün içeriği hakkında bu linki inceleyebilirsiniz. Bu yönden benden kocaman bir artı aldı. Ayrıca gözlemlediğim diğer değişiklikler dudaklarımın bir miktar daha dolgunlaşması idi, yani aşırı değil, sanki biraz daha şiş gibiler.. Dolayısıyla dudak kontörlerim de daha belirgin oldu. Anladım ki bu ürünü ortaya çıkaran uzmanlar bu işi başarmışlar. 
eva maree
7 ml olan ürün açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmeli ve hayvanlar üzerinde denenmemiş olması çok takdire şayan.. Çok şık bir ürün. Ambalajı çok güzel tasarlanmış. Bildiğimiz fırçalı dudak paratıcısı gibi sürülüyor. Yalnız kuru ve temiz dudaklara sürülmesi gerekiyor. Her ne kadar somon rengi gibi gözükse de şeffaf bir renge sahip. Sürdüğünüzde ilk başta parlatıcı sürmüş gibi oluyor 5-10 dakika içinde cilt tarafından emiliyor ve o ıslak görünüm kayboluyor. Yalnız bu 5-10 dakika içerisinde dudaklarımızda hafif bir yanma - batma tarzı bir hissiyat oluşuyor, bu da ürünün aktifleştiğinin, fayda vereceğinin göstergesi, korkulacak bir durum değil kesinlikle.. En iyi faydayı sağlamak için günde iki defa uygulanması gerekli. Kalıcı olması için de sonucun, düzenli olarak kullanmak şart.
       Bıçak altına yatıp deforme olan bölgeleri estetikle düzeltilmesine karşı değilim ama canımız yanmadan da bu tarz ürünlere fırsat verilmesi taraftarıyım. Bu yüzden ürünü dudaklarından muzdarip herkese tavsiye ederim..


33 yorum:

 1. Anlattığın kadarıyla benim de çok işime yarayacak bir ürün gibi görünüyor; ama, içeriğini de merak ettim :) Yazına ekleme şansın olur mu? Sevgiler!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben kutusunu atmışım o yüzden içeriğini internetten bulup ekleyebildim oraya link bıraktım ama link şu http://www.evamaree.com/kesfet/lip-maximizer-%C4%B1n-faydalar%C4%B1

   Sil
  2. Çok teşekkürler :) Aslında full içeriği merak ettim ama bir ara görürsem kutusuna bakarım artık :) Sevgiler!

   Sil
 2. hafif yanma dışında bence gerçekten güzel bir ürün :)

  YanıtlayınSil
 3. Cildim ne kadar kuru olsa da dudaklarımda neyseki hiç sorunum yok...

  YanıtlayınSil
 4. Birçok kişi çok memnun bu üründen, güle güle kullan :)
  Bu arada blog tasarımı çok başarılı, sevgiler...

  YanıtlayınSil
 5. ben de dudaklarımda sorun yaşıyorum malesef deneyeyim :) teşekkürler

  YanıtlayınSil
 6. Fena ürün gibi durmuyor, ilk kez görüyorum. sevgiler.

  YanıtlayınSil
 7. Firma yolladi ama henuz deneyemedim şimdi merak ettim cnm hemen deneyecegim:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. hemen denemelisin gerçekten çok hoş bir ürün canım :)

   Sil
 8. Yanıtlar
  1. Eczanelerde ve bazı web sitelerinde satışı var 60-70 TL arası bir fiyatı var Çağla..

   Sil
 9. Ben de aynı sorunla uğraşıyorum, özellikle kış aylarında.Denemek lazım
  ürünü, bana da iyi gelebilir.Sevgiler...))

  YanıtlayınSil
 10. ben de merak ettim gerçekten yan etkisi var mı ki acaba ?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Lerzan Hanım ürünü bitene kadar kullandım herhangi bir yan etki yapmadı zaten bitkisel bir ürün olumsuz bir şey yaşamadım ..

   Sil
 11. çok guzel bir urun pahallı bir urunmu ?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. evet çok güzel ve etkili biraz pahalı ama ürünün hakkını verdikleri için değer diyorum eczanelerde satılıyor Lezzet Tramvayı bazı sitelerde de 60-70 TL arasında bir fiyata sahip..

   Sil
 12. Bu ürünü de merak ettim.Daha önceden eczaneden bir kaç tane benzer ürün almıştım ama böylesini almadım. Kim istemez dolgun dudaklara sahip olmayı

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. benim dolgun çok şükür ama iddalı renkler sürmeyi sevmiyorum :D

   Sil
 13. ince dudakların baş tacı olacaktır :)

  YanıtlayınSil
 14. ilk kez duydum ilginç bir ürünmüş denensin :)

  YanıtlayınSil
 15. Hayvanlar üzerinde denenmemiş olması oldukça güzel, denenmesi gereken ürünlerde birine benziyor :)

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN