6 Eylül 2016 Salı

Luis Bien Magic Looks Kaş ve Kirpik Bakım Serumu

Herkese Merhaba, 
Kaş kirpik sorunu olanlar için gerçekten etkili diyebileceğim bir üründen daha bahsetmek istiyorum sizlere. Luis Bien Magic Looks Kaş ve Kirpik Bakım Serumu  . Firma bu ürünü denemem için göndermişti, öncelikle beni bu ürünle tanıştırdıkları için teşekkür ediyorum kendilerine..
Yaptığımız göz makyajı ardından yüzümüzü temizlediğimiz de sizlerde fark ediyorsunuzdur; bir sürü kaş ve kirpik kopup pamuğa gelebiliyor. Veya yüz yıkama jellerimiz; özellikle akneli ve yağlı ciltler için kullandığımız bazı yüz yıkama jelleri kaşlarımıza değdiğinde ciddi anlamda onların dökülmesine sebep verebiliyor. Ya da stres, bazı vitamin eksiklikleri, yanlış kaş alma, bazı cilt sorunları.. bunları daha çoğaltmak mümkün tabi, kısacası bütün bunlar kaş ve kirpiklerimiz de boşluklar oluşturmakta. Benim yanlış kaş alma nedeninden ötürü sol kaşımın alt kısmında kaş küsmesi denen olay oluştu arkadaşlar. Sağ kaşım gayet muntazamken, sol kaşımın alt kısmı maalesef boşluklu. Tabi kaş farı veya kalemle dolduruyorum çok da belli değil sorun ama gene de insan taktı mı takabiliyor kendisindeki kusurlara değil mi?
Ya da hergün rimel kullanan arkadaşlarımız var daha bakımlı kirpikler için bu tarz ürünler kullanmalı derim ben. Bir de kirpiklerinin daha güçlü ve uzun gözükmesini isteyen arkadaşlarımız da var. Bu ürün onların da ihtiyaçlarını çok güzel karşılayacaktır diye ümit ediyorum. 
İçeriği Hakkında :
Magic Looks’un içeriğinde Badem yağı, Hint yağı, Susam yağı ve E Vitamini özleri var ve bu sayede kaş ve kirpiklerin doğal yapısında bulunan Peptide moleküllerini harekete geçirerek kaş ve kirpiklerin doğal yollarla uzamasına, gürleşmesine ve kalınlaşmasına yardım etmekteler.

Magic Looks Kaş ve Kirpik Bakım Serumunu nasıl kullanmalıyız


Günde 1 kez kullanmamız yeterli.

Gece yatmadan önce kullanmalıyız.
 Uygulama yapacağımız kaş ve kirpiklerimiz temiz ve kuru olmalı.
Kutu içinden çıkan serum şişesinin kapağının altında yer alan tıpayı ters çevirip kutu içinden çıkan plastik kaba ürünü ters çevirip 1-2 damla pompalayarak damlatmamız gerekiyor.  
Kutu içinden çıkan kulak temizleme çubuğu gibi olan bu uzun çubuklar tek bir sefer kullanılıp atılmalı. Yani her iki gözde de işlem bitince çöpe atıyoruz. 
Ürünü kirpik diplerine temas edecek şekilde dıştan içe doğru uygulamalıyız. Diğer gözümüz için de aynı işlemi tekrarlıyoruz.
Kaşınız için de ihtiyaç duyduğunuz kısımlara yine pamuklu çubuk yardımıyla ürünü uygulayabilirsiniz.Etkisi:
 Ben özellikle kaşlarım için kullandım ve yaklaşık 2 hafta da etkisini gördüm. Minik minik tüyler çıktı boş kısımlarda. Kirpiklerimde de bir miktar uzama gözlemledim. Bence ürün vaadini yerine getiren etkili güzel bir ürün. Herhangi bir yanma yakma tahriş olmadı gözlerimde.

Eleştiri: 
Çok pahalı yani bu hayat şartlarında ben sanmıyorum orta gelirli bir ailenin bu ürüne bu kadar para vereceğine. Zaman zaman kampanyası olsa da satış sitelerinde, gene de pahalı olduğunu düşünüyorum. 
Diğer bir eleştireceğim nokta da her defasında ürünü ters çevirip kabına pompalamak çok zahmetli geliyor. Bu yüzden ben de çubuğu direk sokuyorum serumun kabına. Keşke rimel şeklinde ucu da kıl şeklinde tasarlansa imiş.

            Satın almak ve kullanmak için ve Luis Bien'in diğer ürünlerini de yakından incelemek için buraya tıklayınız https://luisbien.com/urun/kas-kirpik-serumu/30 yorum:

 1. Bu da güzel bir ürünmüs benim kispiklerim çok zayif.

  YanıtlayınSil
 2. Canım tekli rimel fırçalarından satılıyor alabilirsin bak bunun için, ben kendi karışımım için kullanıyorum, yurt dışı alışverişimden almıştım, burada varmı bilemiyorum bulursan onlarla kullanabilirsin, çok daha orantılı gelir,boşa gitmez ürünün.Etkileri güzelmiş evet ama dediğin gibi pahalıysa sıkıntı..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. evet canım ben normal kulak çubuklarıyla sorunu hallediyorum ama pahalı olması sıkıntı evet :(

   Sil
 3. Bana çok zahmetli geliyor bu ürünleri kullanmak ve kirpiklerime uyguladığımda da hep gözümü yakıyor ya da sabaha çok ağırlaşmış oluyor... Bir de, bu ürünlere bu kadar para vereceğime sürekli, microblading yaptırdım kaşlarıma, şimdi hiçbir şeyiyle uğraşmıyorum, çok mutluyum :)))) Tanıttığın için çok teşekkürler, sevgiler!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. o zaman size ne mutlu :) bu ürün de öyle bir yanma ve bahsettiğiniz şekilde bir ağırlaşma yapmadı su gibi hafif bir ürün

   Sil
 4. kirpik ürünleri ilgi alanımda. Ama dediğin gibi fiyatı gayet yüksek. Ara ara kendi yağ karışımlarımdan uyguluyorum, aynen devam o zaman :)sevgiler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. valla şu sol kaşımdaki boşluk bir dolsun diye denemediğim ürün kalmayacak :D

   Sil
 5. Aslında bu ürünleri uygulamak lazım. Ama açık yüreklilikle pahalılığından bahsetmiş sin. Tebrik ediyorum

  YanıtlayınSil
 6. Çok çok ihtiyaç duymama rağmen kaş ve kirpik ürünlerini bir türlü düzenli kullanamıyorum ben :/

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. nedense ben de geceleyin hep göz altı kremini sürüp de yatacam diyorum hep ihmal ediyorum :/

   Sil
 7. bu tarz ürünler biraz yüksek fiyatlı oluyor.insan o kadar para verince de karşılığını almak istiyor. :) yakın bir arkadaşım farklı bir markanınkinden 3 kutu kullandı bir faydasını göremedi. düzenli kullanımda tabi çok önemli aldığım hiç bir ürünü düzenli kullanamıyorum bir türlü :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. düzenli kullanmak gerçekten şart da nedense ihmal ediyoruz üşengeçlik kötü bir şey ya :)

   Sil
 8. Olumlu etkiler gözlemlemen ne güzel bide ben baksam var bi tane kullanılmayı bekleyen :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. bence kullan ve etkisini bana anlat olmaz mı şu sol kaşımın dolması şart çünkü :D

   Sil
 9. Bende de EEose var, ama hala üşengeçlikten kullanamadım, onu da mı koysam Project pan çalışmama???

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. koy koy ama ben onu kullandım da etkisini göremedim belki sen görürsün sihirlimavi :)

   Sil
 10. Yanıtlar
  1. eğer iyi gelen bir ürünle karşılaşırsan bana da söyler misin :)

   Sil
 11. Gerçekten hitiyacı olanlar için iyiymiş...

  YanıtlayınSil
 12. Kaşlarda da etkili oluyorsa denemeyi çok isterdim. Fiyatı çok pahalıysa ben hint yağına devam o zaman:)

  YanıtlayınSil
 13. Ben de düzenli kullanamıyorum ama alıyorum bu tarz ürünleri.

  YanıtlayınSil
 14. Çok teşekkürler paylaşım için :)

  YanıtlayınSil
 15. Bende bu gece basladım bakalım etkısı olcakmı :)

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN