24 Kasım 2017 Cuma

Aloree Fresh Purıfıer Tonic - Taze Arındırıcı Tonik

Herkese Merhaba,
Bugün sizlere geçenlerde paylaşmış olduğum Ayışığı Organik sitesinden almış olduğum Aloree Fresh Purifier Tonic 'den bahsedeceğim. Cilt temizliğimizin ikinci aşaması cildimizi cilt tipimize uygun bir tonikle arındırmaktır. Son aşama ise cilt tipimiz nasıl olursa olsun uygun bir nemlendirici krem ile nemlendirmektir.


Organik cilt bakım ürünlerine eskiden bu kadar önem vermezdim ama kullanmaya başlayınca gelecekteki cilt sağlığım için bu tarz zararlı bileşenlerden uzak ürünleri kullanmak uzun vadede daha iyi bir seçim diye düşünmeye başladım. 

Aloree Taze Arındırıcı Tonik, bitkisel bileşenlerden oluşan bir losyon. Alkol içermeyen bir tonik bu yüzden hassas ciltler ve tüm cilt tipine sahip kişilerce güvenle kullanabilir. Çünkü ciltte herhangi bir yanma hissi ve tahrişe neden olmuyor. Ayrıca bu tonik ile cildinize uygun pH dengesi sağlanmış oluyor ve cildinizi daha sonraki bakımlar için hazır hale getiriyor. Yani tamamen arınmış olan cilt nemlendiriciyi uygulamamız için hazır.. Ayrıca cildinizin dinlenmiş, yatışmış ve dengelenmiş olmasına yardımcı oluyor.Aloree Toniğin Aktif İçerikleri:
-C.H.C.® : Taze arpadan elde edilen klorofil; antioksidan etkili ve oksijen artırıcı etkilidir.
-Nemlendirici etki için organik ve bitkisel gliserin
-Taze arpadan elde edilen çiçek suları içerir
Sonuçlar:
Cilt temizliği sürecini tamamlayan son aşamadır
Cildin yumuşak, taze ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar
Tüm içeriğin %34,7'si organik tarım yoluyla elde edilmiştir.
İçeriğin %99,8'i doğal kaynaklıdır.

                     💜💜💜
Ben bu toniği bir miktar pamuk üzerine döküp cildimi makyajdan temizleyip yıkama jelimle yıkayıp kuruladıktan sonra göz çevrem hariç boynumda dahil uyguluyorum. Kullandığımdan beri cildimdeki tüm makyaj kalıntıları, toz, kir ve lekelerin uzaklaşmış olduğunu farkettim. Cildimde ayrıca bir canlılık ve yumuşaklık da sağladı. Ayrıca Aloree Tonik organik içerikli olduğundan cildimde hiçbir tahriş ve olumsuzluğa sebebiyet vermedi. Cildimi canlanmış ve tazelenmiş hissettirdi. Herkese mutlaka kullanmayı öneririm. 
6 yorum:

 1. Hem organik hem de tonik valla çok merak ettim canım sağol.

  YanıtlayınSil
 2. aloree markasını bende çok beğeniyorum. toniğide aklımda mutlaka
  sevgiler

  YanıtlayınSil
 3. Epey merak ettim güzele benziyor :)

  YanıtlayınSil
 4. İçerisinde alkol yoksa benim gibi hassas ciltli olanlar sevebilir kuzum :) Cilt bakımı gerçeten önemli ve kullandığımız ürünlere dikkat etmemiz şart, emeğine sağlık tatlım :)

  YanıtlayınSil
 5. Güzel bir ürüne benziyor, güle güle kullan.

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN