http://credit-card-dumps-2022.cc-best-shopping.site The Humple Co Natural Diş macunu ve Steriball » Kozmetik Psikolojisi

27 Kasım 2017 Pazartesi

The Humple Co Natural Diş macunu ve Steriball

Herkese Merhaba, 
Hatırlarsanız geçenlerde sizlere Steriball adlı diş fırçası koruma kabını anlatmıştım. Ayışığı Organik sitesinde de satışı olan bu ürünü bir tane de eşim için almak istedim. Benimki pembeydi bu da mavi =D Bugün de sizlere organik diş macunlarının öneminden biraz bahsederek Humple Co adlı diş macunundan bahsedeceğim.. 

Ayışığı Organik sitesinde de satışı olan organik ağız bakım ürünleri içerisinde yer alan  Humple markası her bir ürün satımında ihtiyacı olan Afrikalı bir çocuğa ağız bakımında bir ürün hediye etmekte. Humple co Organik Naneli Diş Macunu gerçekten hem organik olması hem de ağız bakımımızı sağlaması açısından herkese önerebilirim. Temizlik hissi ve verdiği ferahlık gayet güzel. 
Steriball ise diş fırçanızı temiz ve ferah tutar
Hem ev hem seyahat için çok kullanışlıdır
Bir çok standart ve elektrikli diş fırçası için uygundur
3 aya kadar diş fırçanızı korur
Etkinliği klinik olarak test edilmiştir
Pilsiz ve kablosuz tam koruma sağlar
Kesinlikle toksik madde içermez
İçerik
Çay ağacı yağı, nane yağı ve kekik yağı içeriği ile taze ve temiz bir koku sağlar.
Sorun:
Klinik araştırmalar gösteriyor ki diş fırçanız kir ve mikropların yuvası haline gelebilir. Çünkü bulunduğu ortamda birçok bakteri yaşamaktadır.
Çözüm:
Steriball’un özel formülü ile diş fırçanızın her zaman ve her koşulda hijyenik kalmasını ve bakterilerden korunmasını güvence altında alırsınız. Üstelik steriball kimyasal içermez
Steriball Nasıl Çalışır?
Özel geliştirilmiş tableti, formülündeki çay ağacı yağı, kekik yağı ve nane yağı ile hem hijyen sağlar hem de tazelik ve ferahlık verir. Uçucu yağlar kolayca buharlaşarak bulundukları ortamı hijyenik hale getirir.

Aktif buhar teknolojisi
Steriball’ unuzu açtıktan sonra ucucu yağlar bulundukları ortamı hijyenik hale getirir. Diş Fırçanız her zaman temiz ve hijyenik kalır.
Günlük kullanım için uygundur
Steriball diş fırçanızı klipsler piller ya da farklı bir aksesuar gerektirmeden onu her zaman korur. Ev, işyeri, spor salonu, okul ya da seyahat için kullanımı mükemmeldir.
Steriball hijyenik kabınızı 3 ayda bir değiştirmeyi unutmayın.
Steriball %100 geri dönüştürülebilir doğaya saygılı mamullerden üretilmiştir ve Bisfenol-a (BPA) içermediği kanıtlanmıştır.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve hayvansal hiç bir içerik kullanılmamıştır.

9 yorum:

 1. Diş fırçası koruma başlığının bile ne ayrıntıları varmış böyle...

  YanıtlayınSil
 2. Temiz içerikli diş macunu seçeneklerimizin artmış olması ne güzel...

  YanıtlayınSil
 3. Almam gerekenlerden biri bu .Ne güzel faydalı bir ürün yapmışlar.

  YanıtlayınSil
 4. Bende birçok bloggerde gördüm. Kimyacıların eline verilip test edilmeli, bakteri oranını karşılaştırılıp öyle alınmalı.

  YanıtlayınSil
 5. Ben de yeni tanıştım, denemek lazım.

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN