14 Aralık 2017 Perşembe

Pink Ellys Makyaj Ürünleri

Herkese merhaba,
Renkli kozmetik ürünlerini sevmeyen pek yoktur sanırım. Bir Türk ve İtalyan markası olan The Pink Ellys makyaj ürünlerini sizlere tanıtmak istedim bugün. Marka 2016 yılında piyasaya sürüldü ve www.cosmohome.com sitesinde satışı olmakta. Cilt tonunuza göre fondöten seçenekleri, farklı ve pek çok renk seçeneğine sahip likit rujlar, far paletleri, fırça setleri, kaş ürünleri ve daha fazlası Pink Ellys makyaj ürünleri arasında yer almakta.


Ben bugün markaya ait nude far paleti, mat likit crayon rujlarından üç farklı renk, fırçalı kaş kalemi, stick allık&highlihter ile stick fondötenlerini tanıtacağım.

Pink Ellys Nude Far Seti

Öncelikle markayı ambalaj ve kaliteleri açısından çok beğendiğimi söylemek istiyorum. Fiyat konusunda da gayet maküller, zaman zaman güzel indirimler oluyor satış sitesinde. Tek eleştirim belki neden The Pink Ellys adlı ismi koydukları yönünde olabilir. Çünkü Türk bir markanın yabancı tarz da bir marka ismi koymasını ben hoşlanmıyorum. Bu yüzden Türk bir marka ismi olabilirdi. Eğlenceli ambalajları özellikle genç kızların kalbini çalsa da renklerin güzelliği yetişkinlerin de aklını çelmiyor değil. Ayrıca ambalajlarının The Balm ile bir miktar benzerlik taşıdığı gözümden kaçmadı =) Neyse fazla uzatmadan bahsettiğim ürünleri tanıtmaya geçiyorum.

The Pink Ellys Far Paleti Nude:

1o farklı renk seçeneğine sahip 
Tüm cilt tipleri kullanabilir
Kremsi bir yapıda ve kolaylıkla uygulanmakta
İçerisinde E vitamini var
Dermatolojik olarak test edilmiş. 

Baz kullanılmadan uygulanmıştır
Bu palet içerisinde bir de uygulama fırçası var, aynasının da olması ayrı bir avantaj diyebilirim. Mıknatıslı bir ambalajı var oldukça sağlam, şık dizayn edilmiş. Renklerin tozutma gibi bir problemi var maalesef; zaten bu tarz farlarda olmasını beklediğim bir şey. Bazla kullanıldığında renklerin daha canlı ve kalıcı olacağını söylemeye gerek yok. Özellikle bu far paleti doğallıktan hoşlananlar için çok iyi. Sağ taraftaki koyu renklerle de kaşlarınızdaki boşukları doldurabileceğiniz gibi, hoş gece makyajı ve farklı gölgelendirmeler de göz kapaklarınızda yapabilirsiniz. Kullanışlı tatlı bir palet. Renklerden ela gözlü ben için favori olanlar: Sahara, Lake, Cotton Candy ve Rose  oldu.

Pink Ellys Crayon mat rujlar

The Pink Ellys Mat Crayon Ruj- Fig:
Paraben içermiyor
Dermatolojik olarak test edilmiş
Ekstra dudak kalemi kullanmaya gerek yok
Asansörlü olduğu için kalemtraş kullanmak gerektirmez
Mat özellikte
fig

Fig
mavi renkte ambalajlı olup gene üzerinde kız figürünün bulunduğu, asansörlü olarak dizayn edilmiş, mat dense de bence yarı mat özellikte olan yarı kalıcı bir ruj. Özellikle kalemtraş kullanımı olmaması harika! Ama dikkat! Yapıları bir miktar yumuşak olduğundan sıcaktan bence pek hoşlanmıyorlar. Güneşten ve ısıtan kaynaklardan uzak tutmak gerek. Fig rengi uygulaması oldukça kolay, yumuşak yapıda çok doğal bir nude renkte. Doğallıktan hoşlananlar bence bu rengi alıp kullanabilirler.

Yukarıdan aşağıya doğru: Fig, Chestnut, Pomegrante
Fig'le aynı özellikleri taşımakla mütevellit benim favori rengim olur kendisi. Kestane olarak çevrilse de kestane ile alakasız bir doğal kırmızı diyebilirim. Uygulandığı andan itibaren yüzünüze mutlu bir hava katıyor. Gene doğal bir ton fakat biraz daha belirgin fig'e oranla. Severek kullanmaktayım.

Pomegrante Türkçe'ye Nar olarak çevrilir bilmeyenler için, nar kırmızısı bir renk olup bence tam bir yaz rengi. Belki özel bir davet ya da gecede de kullanılabilir. Çarpıcı bordoya çalan canlı bir kırmızı diyebilirim.

pomegrante


Bu rujların çok farklı başka renk seçenekleri de var, bu arada sizlerde cosmohome sitesinden hoşunuza giden bir tonu seçip kullanabilirsiniz :)

Chestnut=Kestane rengi bir kaş kalemi, gene dermatolojik olarak test edilmiş. Yumuşak yapıda bir ürün. Farklı ton seçenekleri de mevcut. Kestane rengi belki kumral ve sarışınlarda hoş duracaktır. Kızıl saçlılara da yakışabilecek bir kaş kalemi diyebilirim. Boşlukları hafifçe doldurduktan sonra kalemin kapağındaki fırçayı da uyguladığınızda hoş bir  doğal renk elde edebiliyorsunuz.
Pink Ellys Chestnut kaş kalemi


Pink Ellys stick allık & highlihter

Tek bir ürün fakat bir tarafı aydınlatıcı bir tarafı allık. Stick şeklinde asansörlü bir mekanizması var. Allık rengi ve aydınlatıcı kısmı oldukça güzel resimde de gördüğünüz gibi. Sadece kremsi yapıda olduğu için belki yağlı ciltlerde sorun olabilir diye düşündürdü ama henüz tam emin olamadım. Genelde bu tarz toz olmayan kremsi yapıdaki ürünler benim cildim tarafından hemen emilmekte ve akne sorunumu arttırmakta. Bir de sıcakta aman bırakmayın eriyebilir!..


The Pink Ellys Stick Fondöten:

Gene asansörlü yapıda ve kapatıcılığı oldukça iyi. Şöyle ki kolumda resimde de gördüğünüz gibi bir leke oluşmuştu. Tek başına onu harika bir şekilde kapattı. Ten rengimle de güzel bir uyum içerisinde. Yani tam benlik bir kapatıcı =)

Pink Ellys Fondöten uygulamadan önce kolumda olan leke
Lekenin etrafına Pink Ellys stick fondöteni uyguladım
Kolumdaki leke tamamen doğal bir görünümle kapandı =)

Benim Pink Ellys Makyaj Ürünleri hakkındaki fikir ve izlenimlerim bu şekilde. Genel olarak sevdim. Ambalajları  meşhur The Balm 'dan esinlenilmiş havasında. Uygun fiyatlı ve fiyatına göre kaliteli ürünler olmasını sevdim. Merak edenlere tavsiye ederim. Markanın ürünlerini www.cosmohome.com'dan üye olarak satın alabilirsiniz.

Herkese Sevgiler,
Kozmetikpsikolojisi
12 yorum:

 1. Markayı daha önce duymamıştım. Ilk etapta ambalajı ile dikkat çekiyor. Güle güle kullanın.

  YanıtlayınSil
 2. Ben far paletini severek kullanıyorum. sürerken kremsi gibi duruyor. :)

  YanıtlayınSil
 3. Geçen ay aldığım gerçek insan saçından yapılma takma kirpik sayesinde tanışmıştım Pink Ellys ile.Mat rujların asansörlü olanını severim ben de...Hepsi güzel ürünler.Güzel günlerde kullan.

  YanıtlayınSil
 4. Ambalajlarını çok sevdim ürünlerin. Türk firması olduğunu bilmiyordum. İsmi de Türkçe olsa daha çok severdim :))

  YanıtlayınSil
 5. süpermiş, öncelikle ambalajlarına bayıldım ama gördüğüm kadarıyla kalitesi de çok iyi, fondötenin kapatıcılığı süper, yok gibi, aydınlatıcı ve allıklar çok güzel, favorilerim bunlar oldu, paylaştığın için teşekkürler, sevgiler:)

  YanıtlayınSil
 6. Teninizde deneyerek inceleme konunuza eklemiş olmanız gerçekten çok işimize yarıyor. Böylelikle uygun seçim yapabiliyoruz çok teşekkürler.

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN