23 Ocak 2018 Salı

TTO Uc-Ux Krem

Herkese Merhaba, 
Dudaklarında çıkan uçuklarla başı dertte olanlar var mı aranızda bilmiyorum. Benim çok şükür böyle bir problemim yok ama gene de uçuk nedir ? bundan kısaca bahsedip Jeomed TTO Thermal Ucux Krem'i sizlere tanıtmak istedim bugün :)

kozmetikpsikolojisi


Uçuk aslında Herpes Simpleks diye bir virüstür. Genelde 0-24 saat öncesinde çıkacağını belli eder. Çıkacağı bölgede karıncalanma, kaşınma, yanma hissedilir. Uçuk, içi sıvı dolu olan küçük kabarcıklardır ve çok büyük ızdırap verici bir hale de gelebilir. Uçuk bulaşıcıdır! Uçuğu olan bir kimse kullandığı çatal, kaşık, bardak, havlu vb eşyalara dikkat etmelidir. Bazı kimselerde uçuk çok sık çıkar bunun da nedenlerinden bazıları;
stres
yorgunluk
uykusuzluk
aşırı güneş UV ışınları
bazı enfeksiyonlar
adet ve hamilelik dönemi olabilir.

kozmetikpsikolojisi
Jeomed Pharma eczanelerde satışı olan bir marka. Denemem için bu ürünü gönderdiklerinde başta biraz hayal kırıklığı yaşamıştım çünkü uçuğu olmayan birisiyim ama sayelerinde uçukla ilgili pek çok şey öğrendim. Az evvel de dediğim gibi bu ürün sadece eczanelerde satılmakta. İçeriğinde tea tree oil yani çay ağacı yağı bulunmakta.

kozmetikpsikolojisi.com

Biraz yoğun bir yapıda ama dudağınızın ph dengesini korumada da ideal içeriğe sahip. Jeo Med'e ait önceden bazı ürünler kullanmıştım TTO Thermal Uc-ux Krem'le de böylece tanışmış olduk. Siz de eğer habire uçuk çıkarıyorsanız bu ürünü daha çıkmadan evvel kullanıp uçuğunuzun daha vahim bir tablo seyretmesine izin vermemiş olacaksınız. 

Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim,
Tekrar görüşmek dileğiyle..


6 yorum:

 1. duymuştum bunu iyi bir marka dermatologlar da tavsiye ediyor..

  YanıtlayınSil
 2. Çok faydalı bir yazı olmuş, ellerine sağlık canım.

  YanıtlayınSil
 3. saglıklı gunler güzel bir paylasım olmus canım:)

  YanıtlayınSil
 4. İşe yarıyorsa uçuk sorunu yaşayanlar için iyi bir ürün.

  YanıtlayınSil
 5. Merak ettim pek uçuğum çıkmaz ama çıkarsa alırım =)

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN