http://dumps-for-sale-cvv.gagarin-shop-gg24-cc.ru Avon Pur Blanca Parfüm ve Seti » Kozmetik Psikolojisi

13 Şubat 2018 Salı

Avon Pur Blanca Parfüm ve Seti

Herkese Merhaba,
Avon Ucretsizuelikal.com'dan sizlere epey bahsettim. Gerçekten üye olup alışveriş yaptığınız da harika indirimler oluyor ve güzel ekstra hediyeler gönderiyorlar. Avon'un gene en çok sevilen ve yaz kış kullanılabilen parfümlerinden Pur Blanca Parfüm ve setinden bahsedeceğim bugün sizlere.. Genelde gençlerin çok severek kullandığı lise parfümü diye de geçen ama benim yeni tanıştığım bir parfümdür kendisi :))
Avon markalı diğer parfüm yazılarımı okumak isterseniz:

Saflıktan masumluktan hoşlananlara göre bir parfüm bence :) Yani hafif çiçeksi ve odunsu ama etrafınızı da rahatsız etmeyen tarzda. Beyaz frezya, ylang ylang ve beyaz çiçek notalarından oluşuyor. Dediğim gibi yaz kış her mevsim kullanılabilir. Beyaz kapaklı ve cam bir şişe içerisinde ve zarif bir ambalaja sahip. Ağır ve baş ağrıtan kokulardan hoşlanmayanlar bu hafif çiçeksi sabunsu kokuyu çok seveceklerdir.


Üst notalar ylang ylang ve beyaz frezya, orta notaları beyaz şakayık, nilüfer ve blanca gülü, alt notaları misk, sandal ağacı ve güneş çiçeğinden oluşur.


Parfüm tercihleri ağır ya da hafif olması tabiki kişiden kişiye değişir ama bu parfümü ben çok sevdim özellikle ilk bahardaki doğanın canlanmaya başladığı zamanlardaki güzel çiçek kokularını hissettirdi. Kalıcılığı çok yok. Yani gün içerisinde bir kaç sefer tazelemeniz gerekebilir. Ama kıyafetlerinizi çıkarıp ertesi gün bile koklasanız kokusunu hissedeceksiniz. 

Pur Blanca Deodorant : Özellikle çantanıza atmalık ve parfüm kullanmayanlar için hemen hemen aynı yoğunlukta kokmakta. Ama ben parfümü almanızdan yanayım. Belki genç kızlar için ideal olabilir.
Pur Blanca Vücut Losyonu: İçeriğinden ötürü pek beğenmedim. Yani vücudumda kullanmam. Ama el kremi olarak ideal şu aralar. Nemlendirmesi gayet güzel. Hafif çiçek kokulu. Losyon yapıda olduğu için emilimi çok hızlı. Eğer paraben kafanıza takılmıyorsa vücudunuzu nemlendirmek için gayet ideal. Gramajı da gayet iyi sade bir ambalajı var. El kremi niyetine kullanıp bitirmeye uğraşıyorum :))
Pur Blanca Roll-On: Ne yalan söyleyeyim içeriğinde alüminyum olduğu için kullanmadım. Set halinde aldığım için içinden kendisi de çıktı ama elimde kaldı. Alüminyum içerikten çıkartılırsa bence çok iyi olur. Kullanmanızı içerikten ötürü tavsiye etmem. 
Sizler de Pur Blanca Parfüm ve Setini satın almak Avon ürünleri ile tanışmak isterseniz. Avon Ucretsizuyelikal.com sitesinden kayıt olabilir %33 indirimle ve pek çok hediye ile istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Sizin en çok sevdiğiniz parfüm nedir? Öneri ve düşüncelerinizi yorum olarak yazmanızı bekliyorum. Sevgiler.. 15 yorum:

 1. Aynı parfüm bendede var çok severek kullanıyorum😊

  YanıtlayınSil
 2. Çiçek ağırlıklı bir kokuymuş. Lise parfümü denmesi de kulağa hoş geliyor doğrusu :))

  YanıtlayınSil
 3. Çiçek ağırlıklı kokuları seviyorum özellikle Yasemin beyaz gül karışımı kokular 😊

  YanıtlayınSil
 4. yıllar yıllar önce lise zamanlarında vazgecemediğim seriydi :))

  YanıtlayınSil
 5. Etrafı rahatsız etmiyorsa iyiymiş. Bazen o kadar ağır kokular oluyor ki...

  YanıtlayınSil
 6. i used to love this perfum when I was at high school:)

  YanıtlayınSil
 7. oleeey yeğenlere kuzişlere almalık :)

  YanıtlayınSil
 8. Kokusu çok hoş ama kalıcı bulmadığım için almayı tercih etmiyorum

  YanıtlayınSil
 9. Parfümü merak ettim, paylaşım için teşekkürler :)

  YanıtlayınSil
 10. Eskiden çok kullanırdım güzeldir

  YanıtlayınSil
 11. Güzel kokusu var bunun, severim.

  YanıtlayınSil
 12. lise yıllarımda 7-8 şişe bitirdiğim parfümdür.. hala çok severim araya başka parfümler girdi de uzak kaldım :D bi yakınlaşayım iyi hatırlattın <3

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN