24 Şubat 2018 Cumartesi

Büyük Blog Takip Etkinliği


Selamlar...
Yepyeni bir blog keşif etkinliği başlatıyoruz. Etkinliğimizin bir süresi yoktur.. Bir yıl, iki yıl sonra bile gelseniz kabulümüzdür. Biliyoruz ki hala bloğuna önem veren ve onu geliştirmek için çabalayan fakat takipçi sayısı artmadığı için üzülen çok sayıda arkadaşımız var. Biz de instagramda çok moda olan takip etkinliklerinden etkilenerek bloggerlar için blog takip etkinliği yapmaya karar verdik.

Yapacağınız işlemler son derece basit ve etkili, kurallara herkesin uymasını rica ediyorum, bu şekilde etkinliğimiz başarıya ulaşabilir. Blogları takip ettikten sonra bile birbirimize ziyaretlerimizi sürdürürsek tıklanma, yorum sayımız artar ve site trafiğimiz olumlu yönde etkilenir.

Gelelim kurallara:
-Aşağıda linkleri bulunan bloglara tıklayıp izleyiciler bölümünden yani GFC butonundan takibe alalım. O bloglarda bulunan bu yazıyı bularak altına yorum yazalımBu şekilde bütün arkadaşlarımız sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Geri dönüşler anında olmayacaktır çünkü herkes vakit bulupta her gün internete giremeyebiliyor fakat mutlaka bir kaç gün içinde bütün arkadaşlar takibe alarak bloglarınıza yorum yapacaktır, içiniz rahat olsun.

-Yorum yapan diğer arkadaşların da bloglarına giderek " Büyük Blog Takip Etkinliğinden geldim " diyerek yorum yaparsanız eminim bütün arkadaşlar bir kaç gün içinde geri dönüş yapacaktır. Lütfen kimse diğer katılanlar gelsin diye beklemesin, herkes yorum yapanlara gitmeye çalışsın. Diğer link verdiğim blogger arkadaşların da yazılarına bir çok yorum geleceğini düşünürseniz bir anda bir çok takipçiniz olacaktır.

-Bu yazıyı Google Plus'ta da paylaşalım yani +1yapalım ki bir çok blogger yazımızı görsün daha büyük kitlelere ulaşabilelim.

Ve gelelim linklere:
Büyük blog takip etkinliğimize her türlü blog davetlidir. Sonuçta birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var. Blog keşif etkinliğiblog takip etkinliğitakip etkinliği hepimize yararlı olur umarım.

Lütfen wordpress bazlı olan sitelerimize e-mail ile abone olalım çünkü bu tür sitelerde izleyiciler butonu olmuyor.

Sevgiler...

Kişisel not: GFC YA DA G+ 'DAN TAKİBE ALMAYANLARA DÖNÜŞ YAPMAYACAĞIM...

Hatırlatma: Listeye dahil olmak isteyen arkadaşlar yazıyı üstteki kalıcı listeye bağlı kalmak şartıyla listenin en sonuna kendi blog sayfalarının linkini ekleyerek, yukarıdaki fotoğrafla beraber blog sayfalarında paylaşımını yapabilirler. Benim blog sayfam kopyalamaya karşı korumalı olduğundan yukarıda listede yer alan arkadaşlarımın yazılarından birinden alıntı yapabilirsiniz...


12 yorum:

 1. Merhaba. Büyük blog takip etkinliğinden gelmişsiniz. Ben de hemen blogunuza abone oldum ve çok beğendim. Benim blogum wordpress tabanlı olduğu için mail adresinizi yazarak abone olmalısınız sadece yorum bırakmak yetmiyor :) birbirimizi izlemeye, takibe, aboneliğe almalıyız ki daha fazla etkileşim içinde olabilelim. sevgiler. bekliyorum. www.idilob.com

  YanıtlayınSil
 2. Bol katılımlı olsun canım, takipteyim zateen :))

  YanıtlayınSil
 3. Büyük takibe bizde katılıyoruz:D Bloggerların sosyal paylaşım ve buluşma noktası olduğundan lütfen üye olalım. İlerideki takip etkinlikleri için kolaylıkla irtibat kurabiliriz. http://blogworld.com.tr.ht/

  YanıtlayınSil
 4. Bol katılımlı olmasını diliyorum :)
  Listenizden 7 numara masalcianne, 17 numara duyarlıanneyi silermisiniz, şartlara uymadılar :)

  YanıtlayınSil
 5. Takip Etkinliğimize katıldığınız için teşekkürler. Bol katılımlı olması dileğiyle... Sizi Google Plus ve İzleyici bölümünden takipteyim.

  YanıtlayınSil
 6. Büyük blog takip etkinliğine katılımına çok sevindim..Hadi bakalım hayırlısı...

  YanıtlayınSil
 7. Merhabalar Büyük Blog Takip Etkinliğinden geliyorum bana da beklerim .
  Bloglarım :
  http://www.kuslarinizinde.com/
  http://zehracaseyler.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil
 8. Büyük blog takip etkinliğinden geliyorum. Sizi takipteyim. Bana da beklerim:)

  YanıtlayınSil
 9. bol katılımlı bir etkinlik olur inşallah,
  birlikte büyüyelim ve çoğalalım....

  YanıtlayınSil
 10. Büyük blog takip etkinliğine katıldığın için teşekkürler canım

  YanıtlayınSil
 11. Merhabalar. Büyük Blog Takip Etkinliğinden Geliyorum. Sizi TAKİPTEYİM.

  https://kadincada.blogspot.com/

  Sizde Bloğumu Ziyaret Edebilirsiniz

  Sevgiler :)

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN