https://validccseller.cn Lykia Elektrik Süpürgesi Parfümü » Kozmetik Psikolojisi

20 Mart 2018 Salı

Lykia Elektrik Süpürgesi Parfümü

Herkese Merhaba,
Bugün çok enteresan bir üründen bahsetmek istedim sizlere. Lykia Elektrik Süpürgesi Parfümü .

Supurgeparfumu.com adlı sitede satılıyor. Paketin içerisinde her biri şeffaf poşetler içerisinde olan 5 li paketler halinde satılıyorlar. Sanırım şimdi 3'lü paketler halinde olanları da var. Yasemin kokulu, küçük, sert, saydam granüller şeklinde bir ürün. 
Türkiye'de ilk ve tek üretilen anti-bakteriyel ve dezenfektan, aynı zamanda parfüm etkili. Ürün ortam havasındaki küf ve mantarları yok ediyormuş, üniversite ve saniter raporlarını linke tıklayıp raporlar kısmından inceleyebilirsiniz.
Elektrik süpürgeleri çok farklı çeşitlerde var ve bir evde olmazsa olmazlarımız arasında; toz torbalı, torbasız, suya çeken, buharlı-buharsız, sesli-sessiz vs :D Bu ürün bütün tarz ve marka elektrik süpürgede kullanılabilmekte. 

Nasıl Kullanılır?
Ürünü resimde de gördüğünüz gibi şeffaf poşeti yırtıp herhangi bir zeminin üzerine döküyorsunuz. Ardından elektrik süpürgenizle çektiriyorsunuz. Kapsüller sert saydam granüller şeklinde. Ben torbasız elektrik süpürgemde denedim gayet başarılı bir sonuç aldım. Yani ortam kokusu süpürme esnasında hayli değişti. Yasemin çiçeği kokusu oluyor eviniz süpürürken. Aynı zamanda antibakteriyel olduğu için makinenizin içi ve hortum içi de dezenfekte olmakta. Yani bu ürün hem dezenfektan hem de parfüm etkili. Ben torbasız süpürgemi eğer büyük bir temizlik yapacaksam o gün temizlik bitince boşaltıyorum ama ufak temizliklerde, örneğin sadece bir odayı temizlediğim zaman ki bu çalıştığım için ara sıra hafta içi olmakta :)) o zaman boşaltmıyorum. Bu yüzden ürünün hepsini değil yarısını kullanıyorum. 1 poşet 2-3 hafta boyunca etkili. 

Ürünün uyarılar kısmında da çocuklardan uzak tutmamız gerektiği, gıdalardan uzak tutmamız gerektiği, hamilelerin, çocukların ve solunum yolları hastalığı olanların bulunduğu ortamlarda kullanmamamız gerektiğinden not düşmüşler. Bu uyarılara dikkat edelim lütfen. Bilhassa ürünler minik granüller halinde olduğundan Allah muhafaza küçük çocuğunuz varsa alıp yutmasın lütfen dikkat edelim.
Lykia Elektrik Süpürgesi Parfümü farklı ürün denemekten hoşlananlar için değişik bir alternatif olabilir. Gerçekten evinizi temizlerken yasemin kokusu yayılıyor, tabi çok da yürek yakan ve kalıcı bir koku değil. Bir müddet sonra yok oluyor gidiyor. Ama temizliği de bir nebze keyifli hale getiriyor. Fiyatı 5'li paket halinde olan 29.90 lira. Şuan kampanya var bir ürün aldığınızda seçeceğiniz herhangi 2. bir ürün 9 lira şeklinde. Çünkü markanın bir de klima ve radyatör (petek) parfümleri de var.

Ürünle İlgili Eleştirilerim:
Eleştirebileceğim üç şey var Lykia Süpürge Parfümü hakkında. 
1- Ürün bence minik granüller şeklinde değil kartuş gibi olmalıydı. Çünkü granüller gerçekten küçük çocuk ya da evcil hayvanınızın Allah korusun yutması riski taşıyor. Hani yerde bir tane kalmıştır siz de görmemişsinizdir tutup bulur yer. 
2- Fiyatı bence çok pahalı. 30 lira bir ücret sanki çok gibi geldi. 
3- Satış yerinin sadece internet üzerinden olması. Çünkü sonuçta pek çok kimse internetten alışveriş yapmayı güvenli bulmuyor. Bu yüzden herhangi bir bilindik mağazada Migros, Carrefour gibi satışı olmalı. 

Benzer bir ürün Rossmann mağazalarında satılıyor Flink&Sauber isminde, onunla ilgili süpürge parfümü yazımı okumak için tık tık.

19 yorum:

 1. ay bir fıkra gibi yazdım işte yaaa. afrikalı şef garson, bizimkilerin rakı içip şarkı söylemesini bir ayin bir tören sanıyor ya, sizin ayin bitince söyleyin de bizim orkestranın molası bitti, çalmaya devam edecekler, restorandaki misafirlere, diyor iştee :)

  YanıtlayınSil
 2. ay bak işte bir iki defa yavaş yavaş oku bak çok komik kuuuu :)

  YanıtlayınSil
 3. Enteresan. İlk defa böyle bir ürün gördüm.

  YanıtlayınSil
 4. Denenebilir. Kokusu hafif ve çok baskın olmamalı benim için. Sonra hemen hapşırıveriyorum. :) ama evi süpürürken etrafa hiş kokular yayılması fikri de güzel tabi.

  YanıtlayınSil
 5. Ben F&S kullanmıştım,lavantalı ve kartuş şeklinde.Dediğin gibi fiyat fazla bence bu ürün için..

  YanıtlayınSil
 6. İlk defa duydum bu ürünü, çok ilginçmiş gerçekten, merak ettim, dezenfekte özelliği güzelmiş, paylaştığın için teşekkür ederim :)

  YanıtlayınSil
 7. sosyal medya paylaşımlarında çok görüyorum bu ürünü ama yakından görmedim. deneyebilirim rastlarsam ama uzun süreli kullanacağımı sanmıyorum :)

  YanıtlayınSil
 8. Bence eleştirilerinde sonuna kadar haklısın. En iyi yanı süpürgenin de temizlenmesi.

  YanıtlayınSil
 9. ben denedim sevdim de. İlk kullanımda kokusu çok az gelmişti ama içinde beklettiğimde ikinci kullanımımda çok hoş ve hafif bir koku yaydı.

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN