http://dumpscreditcardnumbers.debit-card-fullz.ru L'Rouge Deo Spray for Man » Kozmetik Psikolojisi

10 Temmuz 2018 Salı

L'Rouge Deo Spray for Man

Herkese merhaba ^_^
Yaz mevsimini yaşadığımız şu günlerde bay-bayan herkesin kişisel hijyenine daha dikkat etmesi gerektiğini bir kez daha rica ederek, terlemenin değil fakat ter kokusunun önüne geçmeyi vaat eden güzel bir üründen bahsetmek istiyorum bugün sizlere L'Rouge Deo Spray. Bu ürünün bay ve bayanlar olmak üzere iki çeşidi var, firma bana sanırım yanlışlıkla erkekler için olanını göndermiş 😏
Bayanlar için olanının rengi kırmızı. 
Terlemek sağlığımız için aslında çok iyi bir durum olsa da kişisel hijyenimize dikkat etmediğimizde gerçekten yürek bayan bir problem haline gelebiliyor. Bu nedenler her gün duş alarak terlemeyi önleyen değil ter kokusunu önleyen ve içeriği temiz alüminyum içermeyen bir ürün kullanarak bu olumsuz durumun önüne geçebiliriz. Alüminyum içerek ürünleriniz varsa çok samimi olarak söylüyorum atın çöpe gitsin. Halen alüminyum içerikli deodorant ve koltuk altı stickleri üreten firmaları da anlamış değil hatta bunları tanıtan bloggerları.. Alüminyum biliyorsunuz meme kanserine davetiye çıkaran bir zararlı. Sakın alüminyumlu bu tarz ürünler kullanmayın. 
L'Rouge Deo Spray alüminyum ve türevleri, paraben, itici gaz, pudra, gluten içermez. Dexpanthenol, biotin, avokado, zeytin yaprağı özü, yeşilçay, papatya, panax ginseng, ıhlamur çiçeği ekstratı içerir.
50 ml gramajı olan ürün, küçük gibi gözükse de her gün 1-2 kere koltuk altlarınıza püskürterek kullandığınızda 1 aydan uzun süre bitmiyor. Yani oldukça bereketli bir ürün. Pudralı bir kokusu var bu yüzden bebek kokusunu anımsatıyor. Her ne kadar "for man"yani erkekler için dese de, ben de kullandım ve hiç yadırganacak bir kokusu olduğunu düşünmüyorum. 
Ürün hakkında kişisel düşüncelerim:
Ürünün en sevdiğim yanı, gerçekten piyasa da satılan pek çok pahalı dodoranttan daha etkili ve içeriğinin de temiz olması. Dermatolojik olarak test edilmiş olması, terlemenin değil ter kokusunun önüne geçiyor olması oldu. En sevmediğim yönü ise püskürtme mekanizmasının çok basınçlı olmasıydı. Keşke roll-on tarzında üretilmiş olsa idi daha kolay olurdu kullanmak. Çünkü bu şekilde olunca tam koltuk altıma denk getirmekte zorlandım. Onun haricinde verilen parayı hak eden bir deodorant diyebilirim.

Tekrar görüşmek dileğiyle,
 Sevgi ve sağlıkla kalın.. 


8 yorum:

 1. Değişik görmedım hic guzel gunlerde kullanasın

  YanıtlayınSil
 2. bu markanın hiç bir ürününü denemedim merak ediyorum :)

  YanıtlayınSil
 3. Temiz olması iyiymiş. Oğlum alerjik bünyeli olduğu için bu aralar ona bakınıyorum hep. Bunu da değerlendireyim.

  YanıtlayınSil
 4. Bu ürünün bayanlar için olanını kullanıyorum, temiz içerikli olması harika..

  YanıtlayınSil
 5. Alüminyum en büyük zararı da sinir sistemindir. Alzheimer ın sebeplerinden biri olarak da gösterilir. Temiz içerik benim de her zaman tercihim ;)

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN