http://cc-shop-cvv.m-shop-metro-cc-ru.ru #AvonRujGünü / Avon Beauty Club » Kozmetik Psikolojisi

1 Ağustos 2018 Çarşamba

#AvonRujGünü / Avon Beauty Club

Herkese Merhaba 👄
Avon'dan dün gene harika bir kargo geldi. Avon Beauty Club ekibini ve Avon'u buradan bir kez daha tebrik ediyorum harika çalışmalara imza atıyorlar ve isimlerini duyuruyorlar. 29 Temmuz günü Dünya Ruj Günü imiş bu maksatla da Avon 29 Temmuz günü sosyal medya da rujlara yer vermek adına #AvonRujGünü hastagiyle paylaşımlar yapmamız için göndermiş aslında bu hoş paketi fakat ne yazık ki elime biraz geç geldi. Taaa Kastamonu'da yaşayınca çok normal bu gecikme ama gene de 1 -2 günlük gecikme olsa da sizlere 29 Temmuz'un Dünya Ruj Günü olduğunu söylemiş oldum. Belki günün birinde çıkar bir yerde belli mi olur ?


Paket o kadar tatlı ki pembe üzerine kırmızı bordo dudak şekilleri var ve insan bu paketi görünce bi neşe hissediyor kendisinde. Bu yüzden bu kutuyu asla atamam =) İçerisinden 6 adet ruj çıktı. Haa bu arada unutmadan Avon 450 farklı renkte mat, metalik ve parlak ruj koleksiyonuna sahip. Bu zengin koleksiyonda elbet hoşunuza gidecek rujlar olacaktır o yüzden Avon rujları denemediyseniz mutlaka denemenizi öneririm. 

Renklerin uygulanmış hallerini ilerleyen zamanlarda tekrar yazabilirim. İsimlerinden bahsetmem gerekirse 

*Marvelous Mocha : Avon True Color serisinden bir renk. Yaz kış kullanılacak bir ruj ve çok sevmiştim. Yakın bir zamanda burada bahsetmiştim. Okumak için tık tık.

*Shine Bright: Avon Mark serisinden nasıl bir renk Allahım böyle çok açık bej ve parıltılı bilmiyorum bu ruj aydınlatıcı olarak da denenebilir mi neden olmasın :D

*Temptress: Avon Mark serisinden enteresan bir renk koyu mürdüm tonlarında uygulayınca nasıl duracak acayip merak ediyorum. 

*Head Turner ve Caffeined isminde iki tane likit mat ruj efsane gözüküyorlar bunlar da uygulanınca sizlere gösterilecek.

*Berry Burst isminde parılıtılı bir gloss bu da sizlere uygulanmış haliyle yakında tanıtılacak. 

Sizin vazgeçemediğiniz Avon marka rujunuzun ismi ya da rengi nedir aşağıya yorum olarak yazarsanız çok sevinirim. 

Sevgiyle Kalın 👄

3 yorum:

  1. Çok güzel bir hediye..Güle güle kullan ki biz de görelim :))))

    YanıtlayınSil
  2. Harika hediyeler canım. Kıskandım doğrusu :))

    YanıtlayınSil
  3. güle güle kullan canım hepsini:) mocha rengine mutlaka bakacağım:)

    YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN