http://dumps-cvv.validcc-shop.be Avon Big & Extreme Maskara/ #KullananlarAbartmıyor » Kozmetik Psikolojisi

12 Ekim 2018 Cuma

Avon Big & Extreme Maskara/ #KullananlarAbartmıyor

Herkese Merhaba,
Bugün sizlere Avon Big& serisinin en yenisi olan Avon Big & Extreme Maskara incelememden bahsedeceğim. Hem 2 kat uzunluk hem de hacim vermeyi vaat ediyor. Bakalım bahsedildiği gibi mi ?
Kirpiklerim diğer maskara incelemelerinde de bahsettiğim gibi oldukça kısa ve düz. Bu yüzden benim bir maskarada en çok istediğim şey kirpiklerimi uzun ve kıvrık göstermesi. Kirpik kıvırıcı kullanmayı hiç sevmiyorum çünkü kirpiklerimi kırdığını ve büyük zarar verdiğini düşünüyorum!!! Uzun vadede kullanımda bence en gür kirpikleri olan da demek istediğim problemi yaşayacaktır! Bu durumda bunu kendi başına halledebilen bir maskara bulmak güç iş.
Avon Mark Big & Extreme Maskara'nın vaatleri arasında da kirpikleri 2 kat uzun göstermek ve hacim vermek var. Cidden kirpiklerimi 2 kat uzatacaksa mucize tamam derim. Maskarayı hem arkadaşım da hem de kendimde denedik ve sonuç istediğim gibiydi. Kirpiklerimi oldukça uzun gösterdi. Siyahlığı da gayet güzel ve kirpik uçlarında topaklanma yapmadı. Gün içerisinde de kirpiklerimde ağırlaştırma ve kirpik diplerime akma gibi bir problemle karşılaşmadım. Yalnız ben tek kat uyguladım maskarayı bunun altını çizeyim!  

Maskara Hakkında Kişisel Yorumum:
Kıl fırça maskaranın kirpiklerimi kavramasını ve yukarı doğru zigzag harekette onları uzatmasını sevdim. Hemen kuruyan bir yapısı var bu yüzden 2. ve 3. kat uygulamak isteyenler de topaklanma gibi bir sorun yaşama ihtimali olabilir. Kirpiklerimi uzatıcı etkisini ve verdiği siyahlığı da sevdim. Sadece kuru gibi bir yapısı var, acaba yeni kullanmaya başladığım için mi net anlayamadım. Sanki fırçaya ürün az geliyor gibi hissettim, bakalım bir kaç hafta sonra bu konudaki düşüncem değişirse aşağıya yeni yorumumu da eklerim veya sizlerde hem instagram hem de buradan sorabilirsiniz..

Beni aktif şekilde kullandığım instagram sayfamda da takip edebilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu kalın!

13 yorum:

 1. bana da ilginç bir şekilde yapısı ıslak gibi geldi önce sonra normale döndü uygulamayı da başarılı buldum :-))

  YanıtlayınSil
 2. Evet biraz topaklanmış sanki. Maskara olayını severim ben. Ama az yaptığımdan sürdüğüm zaman da elim hep gözüme gider...

  YanıtlayınSil
 3. Ürünü denemedim ama sonuç gayet güzel görünüyor, ihtiyacım olduğunda deneyeceğim :)

  YanıtlayınSil
 4. Kirpik yapımız aynı ve maskaradan beklentilerimiz de aynı :)))

  YanıtlayınSil
 5. Hoş görünüyor,güzel günlerde kullanın.

  YanıtlayınSil
 6. Cok hoş gözüküyor.Goz renginde cok guzelmis💓💓

  YanıtlayınSil
 7. güzel gözüküyooooo beeeee :)

  YanıtlayınSil
 8. Çok güzel duruyor sanada yakışmış

  YanıtlayınSil
 9. Bu maskara oldukça sevildi. Etkisi de oldukça başarılı güle güle kullan :)

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN