https://st0n3d.su Procsin Leke Karşıtı Güneş Kremi » Kozmetik Psikolojisi

16 Ekim 2018 Salı

Procsin Leke Karşıtı Güneş Kremi

Herkese Merhaba,
Güneşli yaz günleri sona ererken ben güneş kremi ile karşınızdayım ki sonbahar kış da olsa güneş her daim doğmuyor mu? Özellikle yaz günlerinde kullanmayı asla ihmal etmediğim güneş kremini ben dört mevsim kullananlardanım. Bugün de sizlere bana göre önemli bir Türk markası olan Procsin Leke Karşıtı Güneş Kremi deneyimimden ve neden her mevsim güneş kremi kullanmamız gerektiğinden bahsedeceğim. 
Yüzünüz de leke oluşmasını istemiyorsanız güneş kremini her mevsim kullanmalısınız. Soğuk günler geldi, artık güneş zarar vermez diye düşünmek son derece yanlış! Hele de günümüzde yaşadığımız mevsim değişiklikleri ve ozon tabakasının zarar görmesi nedeniyle zararlı ultraviyole (UV) ışınlar her daim cildimize nüfuz etmekte! Bu yüzden yüzüm için güneş kremi kullanmak benim asla vazgeçemeyeceğim bir rutin. 
Yüzümde kullandığım bir güneş kreminden beklediğim sürüldüğü anda hemen emilmesi, bembeyaz kalmaması çünkü hayalet gibi dolaşmak cidden sürekli bugün hasta mısın? Neyin var? gibi sorulara maruz kalmama neden oluyor :)) ayrıca içeriğinde cildime zarar veren kimyasal içermemeli ve cildimi güneşin zararlı UV ışınlarından korumalı. Procsin Leke Karşıtı Güneş Kremi benim için son derece ideal ve ben bunu kullanınca daha net anladım, bu nedenle sizlere de dışarı çıkmadan en az 20 dakika önce güneş kreminizi kullanmanızı öneririm.
Ürünün cilde uygulanmış hali
Ürün Hakkında Yorumlarım: 
*Cilt tipim karmadan yağlıya dönük ve cildim eğer bir ürünle anlaşamadıysa anında sivilce çıkartarak bunu belli ediyor. Procsin Güneş Kreminde asla sivilcem olmadı bu benim için büyük bir artı. Ayrıca  sürdükten sonra yüzüm bembeyaz olmadı emilimi gayet iyi ve hızlı, cildimde yağlı bir his oluşturmadı, nemlendirmesini çok sevdim. Hatta ben akneye meyilli olduğum için cildime fondöten, pudra vs sürmeyi sevmiyorum. Tek başına güneş kremimi sürüp işime öyle geliyorum ve cildimi gayet canlı hissetmeye de başladım diyebilirim. Cildime makyaj yaptığımda da her hangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım.
*Sadece şunu fark ettim ürün suyla temasta süt gibi okuyor akıyor bu nedenle deniz veya havuzdan sonra mutlaka yenileyin derim. Günlük hayatta her gün güneş kremi kullandığım için sorun teşkil etmiyor bu durum. 

Eğer sizlerde yüzünüz için kullanmak istediğiniz uygun fiyatlı güneş kremi arayışındaysanız Procsin Leke Karşıtı Güneş Kremi'ne şans verebilirsiniz. Gratis, Watsosns, Rossmann, Eve Shop, Migros, Trendyol, Cosmohome, Pino ve eczanelerden Procsin marka ürünleri satın alabilirsiniz. 


Beni aktif şekilde kullandığım instagram sayfamda da takip edebilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu kalın!

18 yorum:

 1. Hi dear!
  Your blog is fantastic.
  This post is very interesting. :)
  If you want to follow each other write me on my blog. <3
  https://belyfashionadress.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 2. Ben ne yazık ki her gün kullanmayı alışkanlık haline dönüştüremedim. Yalnız cilt tipimiz aynı bu kremi kesin alacağım. Sonuçta hayalet gibi yapmayan ,kolay emilen güneş kremlerini seviyorum.

  YanıtlayınSil
 3. Ups, özelliklerini beğendim. Cilt tipim aynı anlattığın gibi bende de güzel etkiler bırakacağını hissetttim okuyunca, deneyeceğim. :) Teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 4. Dediğin gibi güneş koruyucu ürünleri yaz/kış kullanmak gerekiyor ...

  YanıtlayınSil
 5. Bu kremden bende oldukça memnunum parlama yapmamasını seviyorum.:)

  YanıtlayınSil
 6. Cildimize gerçekten iyi bakmalıyız, soğuya sıcağa karşı korumalıyız.

  YanıtlayınSil
 7. Procsin ürünlerin henüz deneme fırsatım olmadı.Bu ürün aklımda olsun canım

  YanıtlayınSil
 8. bu ürünü henüz kullanmadım ama markanın birçok ürününden memnunum :)

  YanıtlayınSil
 9. Henüz kullanmadığım bir ürün ama Procsin harikadır :)

  YanıtlayınSil
 10. denemedim ama koruması iyi ise şans verilebilir :)

  YanıtlayınSil
 11. Kullanmadım ama bu güzel yazıdan sonra hemen deneyeceğim

  YanıtlayınSil
 12. Korumasını beğenmiştim ama o süt gibi akma çok komik. Gözüne kaçıyor insanın..

  YanıtlayınSil
 13. bütün yaz makyaj altı kullandım gayet memnunum ...

  YanıtlayınSil
 14. senin güvenli gözüküyooo, bak üstte adresin önünde kilit işareti varsa güvenli, ünlem işareti varsa güvenli değil. kilit işaretine tıkla bak güvenli yazıyor :)

  YanıtlayınSil
 15. Karmadan yagliya dönük benim cildimde 😊 Adana'da olunca gunes kremi kullanımı yaz kış fark etmeden çantanın vazgeçilmezi oluyor teşekkürler paylaşım için

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN