http://paypal-cvv-shop.fe-shop-cc.pl Little Joe Oto Kokuları » Kozmetik Psikolojisi

9 Kasım 2018 Cuma

Little Joe Oto Kokuları

Herkese Merhaba,
Bugün çok şirin bir ürünle sizlerleyim. Bahsedeceğim ürün Little Joe markasına ait otomobil kokuları. Ülkemizde Suss Dizayn şirketi İtalya'da üretilen ve İsviçre'den ithal ettiği Little Joe Oto Kokuları'nı tanımama fırsat tanıdı, ben de sizlere tanıtmayı bir borç bildim çünkü nefes alıyorsak eğer, soluduğumuz havaya dahi dikkat etmek zorundayız diye düşünüyorum.
oto koku
Piyasa da o kadar farklı otomobil kokuları var ki bunların pek çoğu sağlığımıza oldukça zarar vermekte. Özellikle akciğer ve solunum yolu hastalığı olanlar, çocuklar, yaşlılar, hamileler ve herkes bence gerçekten aldıkları nefese dikkat etmeli. Harika kokuyor diye düşündüğünüz bir ürün yavaş yavaş sizi zehirleyedebilir aman dikkat!..
little joe

Özellikleri:
Little Joe Oto Kokularının özelliklerinden hemen bahsedecek olursam; farklı renk ve şekillerdeler.
En önemli özellikleri sıvı değiller. Akma, damlatma ve dökülme dertleri yok.
45 gün boyunca kalıcılar.
Kanserojen herhangi bir madde içermiyorlar.
Dermatolojik testten geçmiştir.
85 derecenin üzerindeki sıcakta kullanmamak gerekiyor.
Otomobilimizin havalandırma bölümüne takarak kullanıyorsunuz.
Shell, Renault Dacia, Fenerium, Rossmann ayrıca internet (n11, hepsiburada.com, gittigidiyor.com) üzerinden de satışı olmakta. 
vanilya
Nasıl Kullanılır:
Ürün ambalajının içinde resimde de gördüğünüz gibi mandala benzer bir klips var. Bunu Little Joe'nun arkasında yer alan küçük bölmeye kolayca takıp aracınızın havalandırma ızgarasına takıyorsunuz, bu kadar :)

"Mis Kokulu Yol Arkadaşınız" sloganıyla araçlarımızda bize güzel kokuları ile eşlik eden Little Joe'lar farklı renklerde ve farklı kokulardan oluşmakta. Sitesinden incelediğinizde Little Joe, Little Joya, Soccer Joe, Little Dog başlıkları altında farklı farklı çeşitlerini göreceksiniz. 
kozmetikpsikolojisi
Firma bana Little Joe vanilya ile okyanus kokusunu bir de hayvan dostu Little Dog çiçek kokulu olanını göndermiş. Ben vanilyalı olanını kullanmaya başladım bile. Sert plastiğe emdirilmiş bu ufak sarı renkli vanilyalı Little Joe buram buram vanilya kokusu ile adeta pastanedeymişsiniz hissi de vermekte.. Arkadaşlarım arabama bindikleri zaman ne güzel kokuyor dediklerinde hemen Little Joe yu gösterip onlarla tanıştırıyorum. Şimdiye dek herkesin çok hoşuna gitti diyebilirim. Tabi en çok da benim. Little Joe ya ters de baksanız gülüyor, eğri de koysanız gülüyor çok neşeli kendisi :)) Belki ona baktığınızda hayatın ya da trafiğin oluşturduğu stresi de bertaraf edersiniz belli mi olur ;) Elimdekiler bittikten sonra Little Joya'yı alıp denemek istiyorum, özellikle çilek kokulu olanı çok şirin gözüküyor. 
okyanus

Mavi renkli Little Joe okyanusun üzerinde Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği'nin kamu yararına yapmış olduğu KEMERİNİ TAK HAYATA BAĞLAN sloganı da oldukça faydalı olmuş. Mutlaka aracımıza bindiğimizde ilk yaptığımız lütfen emniyet kemerimizi takmak olsun. Kısa mesafeye de uzun mesafeye de yok alsak kemerimizi kendi can güvenliğimiz için lütfen takalım.

Sizlerde otomobillerinizde gülen suratlı neşeli sevimli bir de güzel kokusuyla mutlu hissettirecek aynı zamanda solumanızla da sağlığınızı bozmayacağından emin bir oto kokusu arayışındaysanız mutlaka Little Joe satın almanızı tavsiye ederim.

Tekrar görüşmek dileğiyle..

3 yorum:

  1. Gulen suratlar 😊😊😊 vanilya kokusunu çok severim

    YanıtlayınSil
  2. Umarım bahsettikleri gibi kansorejen içermiyordur. Çünkü bildiğim kadarıyla solunan çoğu oto/ev kokuları solunum sistemi hasarı yaratabiliyor.

    YanıtlayınSil
  3. bu tarz eğlenceli ürünleri çok seviyorum, eşime tavsiye edeceğim :)

    YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN