9 Ocak 2019 Çarşamba

Siva Derm SOS Cilt Kremi

Herkese Merhaba,
2019 yılının ilk yazısı ile sizlerleyim. Bu sene umarım her dileğiniz gerçek olur ve her yönden çok güzel geçer..
Bahsedeceğim ürün Siva Derm markasına ait SOS Cilt Kremi. S.O.S 'i acil durum, imdat nidası olarak biliriz. Bazen cildimiz de acil durum sinyalleri verir. Örneğin aniden çıkan bir sivilce ertesi gün katılacağınız bir davette canınızı sıkabilir; çünkü güzel görünmek istersiniz ama olmadık anda çıkan bu içi şiş ve kızarık arkadaşımız moralimizi bozar. Veya kolunuza ya da elinize sıçrayan kızgın bir yağ ya da sıcak su çok büyük acı verebilir. Ya da evcil hayvanınız patisiyle size çizik atmış olabilir.. İşte bu tür durumlarda aniden oluşan bir sorunda Siva Derm SOS Cilt Bakım Kremi sorunlu bölgeyi bir nebze olsun rahatlamasına ileride oluşabilecek leke izinin kalmamasına yardımcı olmakta. Bu nedenle bence herkesin evinde olması gereken bir krem.
Ürünü özellikle ergenlik çağındaki sürekli sivilce problemleriyle yüzleşen arkadaşlarıma, yanık ve leke izleri olanlara tavsiye ediyorum. SIVADERM SOS Cilt Kremi, hem rahatlatıcı hem de besleyici özelliklere sahip. İçeriğinde bulunan kolloidal gümüş suyu sayesinde yatıştırıcı ve tahriş giderici. Ayrıca içeriğinde bulunan Brassica Napus Seed Oil ile yaşlanma karşıtı etkinin yanı sıra inatçı kusurları da azaltmaya yardımcı. İçeriğinde zararlı hiçbir kimyasal madde ve parfüm yok.
Kullanımı: Ürünü kullanmadan önce cildinizi temizlemeniz gerekiyor. Temiz ve kuru olan cildinize göz çevresi ve açık yaralar hariç ince bir tabaka halinde sadece problemli olan bölgeye sürmeniz gerekmekte.

Örneğin ben gece uyumadan önce çıkmış ya da çıkmakta olan sivilcemin üzerine çok az miktarda sürüp, hafif yayıyorum, ertesi sabah sivilcenin kurumaya başladığına şahit olunca bu ürünü herkese tavsiye etmem gerektiğini anladım. 
Ayrıca cam ambalaj içerisinde olmasını çok sevdim (cam sağlıktır).
Çok az miktarda uygulanacağından gramajı uzun bir süre yetecektir. (50 ml gramaja sahip).
Yapısı vazelin şeklinde oldukça yoğun ama az miktarda kullanıldığından hemen emiliyor.
Kendine has bir kokusu var içerisinde parfüm olmadığından kokusu biraz ağır gelebilir.
İçeriğinde kimyasal hiçbir madde yok. 
Uzun bir süre tüm aileye yeteceği düşünülürse fiyatı da oldukça makul.
Ağzı kapalı olarak serin ve güneş görmeyen yerde saklamak gerek.

Sizlerde cildinizdeki sorunlara acil ve hızlı çözüm arayışındaysanız mutlaka SIVADERM SOS Cilt Bakım Kremini evlerinizde bulundurmalısınız.

Tekrar görüşmek dileğiyle,
Hoşçakalın ♡
5 yorum:

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN