22 Mart 2019 Cuma

Procsin Butter Cream Tüylenme Karşıtı Vücut Kremi

Herkese merhaba  
Tüylenme hemen herkesin yaşadığı problemlerden biri. Örneğin bacak tüylerimizi, hatta yüz tüylerimizi bile kökünden aldıktan çok kısa bir zaman sonra yeniden çıktıklarını fark ediyoruz. Bazen bu durum insanı bezdiriyor. Procsin Butter Cream Tüylenme Karşıtı Vücut Kremi yazımı okuduktan sonra eminim bu kremi hemen almak isteyeceksiniz. Çünkü çok beğendiğimi ve etkili bulduğumu sizlere söylemeliyim. 
https://draft.blogger.com/blogger.g?blogID=543437358746590762#editor/target=post;postID=3117216441463998174;onPublishedMenu=allposts;onClosedMenu=allposts;postNum=0;src=postname
Procsin ürünlerinden şuana dek sevmediğim yok. Özellikle güneş kremini son zamanlarda severek kullanıyorum şurada da onun yazısı var. Butter Cream ise yumuşacık bir yapıda ve pudra pembesi renkte, hafif kokulu ve en önemlisi de hem cildimizi yumuşacık yapıyor, hem yağlı bir his bırakmıyor ve en önemlisi de ağda veya epilasyon işleminden sonra kullanıldığında tüylerin daha geç çıkmasını ve azalmasını sağlıyor. Bu nedenle bu krem benim sadece ağda sonrasında 3-4 gün kadar kullandığım bir krem oldu. 

Ürünün içerisinde shea yağı, E ve B5 vitaminleri var. Böylece cildiniz yumuşacık oluyor. Yoğun bir yapısı olmasına rağmen cilt tarafından hızla emildiği için yağlı ve yapışkan bir his bırakmıyor. Cildimde olumsuz manada hiç bir etki de yaşatmadı, bu nedenle ben bu kremi dudak üstü kıllarımı aldıktan sonra da çok az yüzüme de uyguluyorum. Gerçekten etkisini gördüğüm ve hissettiğim için tekrar tekrar alacağım ürünler listemin başında. 
kozmetikpsikolojisi
Tüylenme Geciktirici Etkisi İçin Kullanımı:
Vücut tüylerinizi kökünden aldıktan sonra kuru ve temiz cildinize 3 gün boyunca uygulamanız gerekiyor. Düzenli kullanım sonrasında cildinizdeki tüylerin azalmaya başladığını, daha seyrek olduklarını ve daha geç çıktıklarını göreceksiniz :)) Mutlaka denemeniz gereken bir krem olmalı diye düşünüyorum. 
kozmetikpsikolojisi
Benim sizlere tanıttığım kavanoz içerisinde idi ama artık tüplü ambalajda satışta. Tüplü olması hijyen ve kullanım kolaylığı açısından her zaman daha avantajlı. Bu nedenle içerik olarak tanıttığım ürün aynı fakat ambalajı değişmiş bu yüzden kafanız karışmasın lütfen :)
procsin
Yeni ambalajı
Ben Procsin ürünlerini çok seviyorum bugünde sizlere Procsin Butter Cream Tüylenme Karşıtı Vücut Kremini anlattım ve çok da etkili bulduğumu tüylerimin düzenli kullanımda azaldığını ve tekrar tekrar alacağım ürünlerden olduğunu ifade ettim. Sizler de bu ürüne şans verebilirsiniz.


Tekrar görüşmek dileğiyle,
Hoşçakalın 


8 yorum:

 1. tüplü ambalajı çok daha kullanışlı bence...kremin kokusunu da seviyorum ben..

  YanıtlayınSil
 2. ilginç merak ettim bu ürünü :)

  YanıtlayınSil
 3. Çok güzel bir ürün severek kullanıyorum.

  YanıtlayınSil
 4. ay ne hoşmuş yaaa sevdiim :)

  YanıtlayınSil
 5. Klasik yöntemlerin etkisini arttıracak bir ürüne benziyor..

  YanıtlayınSil
 6. Çok ilginç ama ben bu güne kadar procsin markasına ait hiç bir ürünü denemedim.Bu ürünün etkiside ilgimi çekti.Markaya ait ilk ürünüm bunu seçebilirim sanırım:)

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN