15 Mart 2019 Cuma

Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi İçin Sir Ağda Kalemi

Herkese Merhaba  ♡
Biz bayanların en çok kafasına takılan konulardan biri de istenmeyen tüyler. Özellikle yüz bölgemizdeki tüyler çok kısa bir zaman sonra yeniden çıkıyorlar. Bugün sizlere yüz bölgemizdeki istenmeyen tüyleri evde kendi başımıza pratik bir şekilde alacağımız bir üründen bahsedeceğim  ismi Remove Retouch Pen.
yüz için sir ağda kalemi
Pek çok farklı yöntemle yüz tüylerimizi alıyoruz fakat bana kalırsa en pratik olan sir ağda yöntemi, çünkü ip ile kendim alamıyorum her defasında da kuaföre gitme imkanı bulamadığım zamanlar oluyor, ayrıca ip veya cımbız gibi yöntemlerle canım hayli yanıyor ve tüylerin kökünden alınmayıp kırılma durumu da olabiliyor. Özellikle cımbız ile aldığımda da bir iki gün sonra sivilcelenme de olabiliyor. Ama sizlere tanıtacağım Remove Retouch Pen hem zaman hem de tüyleri kökünden alma noktasında büyük bir nimet yüz yılın icadı da diyebilirim.
Kozmetikpsikolojisi
Ürün ambalajı içerisinde
1 adet ağda kalemi 
20 tane ufak ebatta ağda bezi 
2 adet ağda sonrası temizleme mendili ve 
1 tane de kullanma talimatı bulunuyor. 
Gerçek balmumundan üretilmiş, içerikte paraben, mineral yağ ve şeker içermiyor (şeker kıl köklerini besliyor) İçeriğinde şeker ve zararlı kimyasal olmaması sevindirici. Bir diğer artısı da geleneksel ağdalar gibi ürünü ısıtma gibi bir durum yok. Direkt kullanıma hazır. Bu yüzden yüzyılın icatlarından demekle hata etmedim. 4 milim gibi çok az bir gramajı olduğu düşünülse de 20 den fazla kez ürün kullanılabiliyor. Yani en az 20 kere bıyık tüylerinizi Remove Retouch Pen'le alabiliyorsunuz. 

Ürünün kullanımı da gayet pratik. Kalem şeklinde tasarlanmış. Kapağını açtıktan sonra, temiz ve kuru cildinize ince bir tabaka halinde ürünü saat yönünün tersi istikamette çevirip istediğiniz doz gelince kavisli ucuyla sürüp, paketten çıkan küçük bezleri ile tüylerin çıkış istikametinin tersi yönde tek bir hamle de ve hızla çekerek bütün tüylerinizden kurtulmuş oluyorsunuz. Ardından paketten çıkan ağda temizleme mendili ile eğer o yoksa herhangi bir nemlendirici krem veya bebek yağı ile kalan kalıntıları rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Kullanım sonrasında herhangi bir tahriş ve istenmeyen etki cildimde gözlemlemedim. Hafif bir kızarıklık cildim hassas olduğu için ama kalıcı değil bu kızarıklık belirtmek istiyorum. Zaten dermatolojik olarak da test edilmiş bir ürün.
sir ağda
Ürün yüz bölgesi için tasarlanmış bu nedenle bıyık tüylerinizi, çene bölgenizi hatta kaşlarınızı bile Remove Retouch Pen ile pratik bir şekilde kendiniz alabiliyorsunuz. Benim kullandığım bu sarı renkli paket Normal Tüyler için olanı. Farklı iki çeşidi daha var. Bence bu ürünü erkekler de kolaylıkla kullanabilir çünkü bazen tıraş sonrasında yanaklarının üst kısımlarında tüyler oluyor onları kendileri bu ürünle rahatlıkla alabilirler :)

Bu ürünü Gratis, Rossmann, Watsons ve Eveshoptan satın alabilirsiniz. İnatçı Sık Tüyler (yeşil kutuda), Normal Tüyler (sarı kutuda) ve Hassas Ciltler (pembe kutuda) gibi 3 farklı çeşidi var. Bir dahaya diğer iki çeşidini daha alıp aralarında nasıl bir fark var kıyaslamak istiyorum. Tek eleştirebileceğim noktası da ürünün fiyatı bence şu ekonomik şartlarda pahalı olduğunu düşündüğüm bir ürün oldu. 

Benim Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi İçin Sir Ağda Kalemi hakkında bahsedeceklerim bu kadar. Merak ettiklerinizi ya da düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz.
Tekrar görüşmek dileğiyle  
Hoşçakalın

6 yorum:

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN