27 Mart 2019 Çarşamba

Voogueme.com Online Gözlük Alışverişi

Herkese Merhaba ♡
Gözlük kullanan arkadaşlarımı çok sevindirecek bir alışveriş sitesinden bahsedeceğim bugün sizlere ismi Voogueme.com İster numaralı gözlük kullanın, ister aksesuar olarak çerçevesi için kullananlardan olun, yüzlerce gözlük çeşidini bulabileceğiniz bir site burası. En güzel yönü de çekmiş olduğunuz fotoğrafınızı yükleyerek yüz tipinize uygun olan çeşidini de seçebilmeniz.
glasses


kozmetikpsikolojisi
Ben öncelikle telefonumun ön kamerası ile yakın çekim bir fotoğrafımı çektim. Ardından bu resmim ile Voogueme.com sayfasına girdim. Tek tek bütün gözlükleri neredeyse yüzümde denedim. Oldukça da eğlendim bu esna da. En çok dikdörtgen tipi çerçeveli gözlüklerin yüzüme yakıştığını fark ettim ve tercihimi onlardan birinden yana yaptım.
online gözlük sitesi
Beğendiğiniz gözlüğün yanındaki Deneyin (try one) butonuna tıklayın, ardından açılan pencereden alt tarafında bulunan +profil resmine tıklayarak fotoğrafınızı yüklüyorsunuz ve seçmiş olduğunuz gözlüğün yüz şeklinize yakışıp yakışmadığını test edebiliyorsunuz. 
gözlük
Voogueme.com sayfasında sizlerde kendi zevkinize uygun renk ve modelde gözlük çerçevesi bulup satın alabilirsiniz. Ben de incelerken sevdiğim bazı modelleri aşağıya ekliyorum. Sizler gözlük seçerken en çok neye dikkat edersiniz? Yorumlarınızı bekliyorum..


kozmetikpsikolojisi.com

gözlük seçimi

kozmetikpsikolojisi

Tekrar görüşmek dileğiyle 
Hoşçakalın


10 yorum:

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN