http://dumps-cc-shop.k-good-shop-cc.ru FOREO LUNA 2 Hakkında Her Şey » Kozmetik Psikolojisi

29 Mayıs 2019 Çarşamba

FOREO LUNA 2 Hakkında Her Şey

Herkese Selam 
Bugün sizlere cilt temizliğinde son zamanların trendi olan ve benim de severek kullandığım FOREO LUNA 2 'den bahsedeceğim. FOREO LUNA 2 hakkında tüm detayları ve benim kendi objektif yorumlarımı yazımı sonuna kadar okuyarak ulaşabilirsiniz.
cilt bakımı
Öncelikle belirtmeliyim ki karmadan yağlıya dönük bir cilt tipine sahibim. Bu yüzden benim bahsedeceğim bu mavi renkli olan LUNA 2 karma ciltliler için tasarlanmış. Farklı cilt tiplerine özel LUNA 2'ler de var, sadece renkleri ve uçlarındaki kılların dağılımı farklılık arz etmekte.
kozmetikpsikolojisi
Klasik yüz temizleme cihazlarının aksine LUNA 2 aynı zamanda anti-aging dediğimiz yaşlanma karşıtı etkiye sahip masaj yapma özelliğine de sahip. Yani ürünümün ön yüzeyindeki küçük silikon kıllarla cildimi temizleyip ardından cilt bakımı rutinimin diğer aşamalarında yer alan nemlendirme ve serum aşamasında LUNA 2'min arka yüzeyinde bulunan çizgili kısım ile de serum ve nemlendiricimin cildime daha iyi nüfuz etmesini sağlayıp hem de kendi ayarlayabileceğim frekanslarla oluşan farklı titreşim modları ile cildime masaj yapabiliyorum. Mesela hassas göz çevrem için en düşük ayara getirip göz çevresi nemlendiricimi uygulayıp bu bölgeye LUNA 2'mle masaj yaptığımda; hem kan dolaşımını hızlandırıyorum hem de oluşabilecek kırışıklıkları önlüyor veya var olan kırışıklıkları gidermeye yardımcı olduğundan oldukça etkili bulduğumu sizlere söylemeliyim.
antiaging
Ön yüzeyde bulunan minik silikon noktalar arka yüzeyde ise anti aging özelliği sunan yatay çizgiler var. Ön tarafta gene + ve - şeklinde belirlenmiş hız ayar kısmı bulunuyor. FOREO LUNA 2 12 farklı hız ayarına sahip.

Yüz temizliğinde jel ya da köpük yapıda bir temizleyici gerekmekte. Granül içeren peeling tarzı ürünlerle kullanılmaması tavsiye ediliyor. Suyla ıslattığınız yüzünüze yeterli miktardaki temizleme jelinizi sürüp, cihazı ıslattıktan sonra cihazı yüzünüzde dairesel hareketlerle gezdirmeye başlıyorsunuz. Bu esna da yüzünüzdeki her bir bölge için belirli bir süre geçtiğinde cihaz sizi diğer bölgeye geçmeniz için uyarıyor.Yani önce alnımdan başladığımı düşünürsek 15 saniye sonra farklı bir titreşim oluşuyor sol yanağıma geçiyorum tekrar 15 saniye sonra bir titreşim oluşuyor sağ yanağıma geçiyorum ve bu şekilde 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tüm yüzünüzü temizlemiş oluyorsunuz. Ardından cihazın arka yüzeyine serum ya da nemlendiricinizi sürüp iyice cildinize nüfuz ettirebiliyorsunuz bu işlem de sadece 1 dakika sürüyor. Toplam da 2 dakika zamanınızı oluyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanıma uygun bu nedenle cildinize herhangi bir olumsuzluk yaşatacağını düşünmeyin. 
CİLT TEMİZLİĞİ

Cihazın en enteresan ve bana kalırsa mükemmel özelliklerinden birisi de şarj olayı. Sadece bir defa full şarj yaptıktan sonra 400 saat kullanabiliyorsunuz. Bu da neredeyse 1 sene hiç şarj etmeden kullanmak demek. Böyle bir teknolojiyi ben bir elektronik alet satan firma sahibi olsam kesin alırdım cep telefonlarında örneğin bunu geliştiren bir firma hasılat satış rekoru kırabilir :)))
Kozmetikpsikolojisi
Benim kişisel yorumlardan bir miktar bahsedecek olursam;
*Teknolojinin hüküm sürdüğü bu çağda cildimiz için geliştirilen FOREO LUNA 2 bence hakkını veren bir alet. Şöyle ki günümüzde diş fırçalarının dahi elektronik olduğu bu zamanda manuel yöntemlerin artık etkisinin fazla olmadığı bir gerçek. Çünkü kendimden bahsedecek olursam yıllardır cilt temizliğimde kullandığım jellerimi ellerimle klasik olarak köpürtüp duruladığımda oluşan berraklık ve temizlik hissini LUNA 2 kullanana dek hissetmedim. Ayrıca 1 dakika gibi kısa bir zamanda etkili bir cilt temizliği elde etmek harika bir his.
*Pek çok bu ürünü önermeyen cilt bariyerini bozar, cildi çizer, tahriş eder diyenler de var. Kullandıkları pek çok kimyasal veya granüllü peelingler uzun vadede cilt bariyerlerinde ne yapıyor tam eminler mi? Ki LUNA 2'nin silikon yapıda olması fırça ya da yüz kesesi gibi tahriş edici özellikte değil. Üstelik bu silikon yapı gözeneksiz olduğundan mikrop ve bakteri barındırmıyor yıkandıktan sonra hemen kuruyor ve koku küf vs gibi olumsuzluklar asla üzerinde oluşmuyor.
*Kişiye özel bir cihaz ve fırça kısmının değiştirilme durumu söz konusu değil bu nedenle uzun yıllar kullanabilirsiniz.
*Cihazını alıp ilk defa tam bir şarj ettikten sonra 400 saate yakın bir kullanım imkanı sunuyor ki bunun dahiyane bir özellik olduğunu tekrar vurgulamak istiyorum. Tatil ve il dışı seyehatlarımda hep yanımda.
*Ön alt kısımda bulunan + ve - şeklindeki hız ayarı ile istediğiniz kuvvette titreşim cildinize sunuyorsunuz, bu esnada göz çevresi gibi hassas bölgelerde en düşük ayar bence yeterli oluyor. T bölgesi temizliğinde titreşimi biraz daha arttırarak temizlik sağlamak ayrıca harika.
*Ürün %100 su geçirmez özellikte bu nedenle duşta da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
*Sadece şunun altını çizmeliyim eğer cildiniz de iltihaplı sivilce ve akneleriniz varsa bu cihazı o dönemde dikkatli  kullanmanızı tavsiye ederim.Her ne kadar antibakteriyel medikal silikondan yapılma bir ürün de olsa, kendi adıma sivilcem varsa bu bölgelerimden uzak yerlerde kullanmayı tercih ediyorum.
bakım yüz temizleme
Benim FOREO LUNA 2 hakkında bahsedeceklerim bu kadar, merak eden almak isteyen herkese her gün düzenli kullanan bir kullanıcısı olarak tavsiye ediyorum özellikle anti-aging masaj tekniğinin de olması çok büyük bir şans bunu kullandıkça siz de fark edeceksiniz.

Tekrar görüşmek dileğiyle,
Hoşçakalın
7 yorum:

 1. Ben de şarj olayına bitiyorum :)

  YanıtlayınSil
 2. almak istiyodum ama o kadar para verilir mi diye düşünüyodum :) karar verdim alacağım artık

  YanıtlayınSil
 3. ben severek kullanıyorum faydasını da gördüm ancak fiyatı biraz daha uygun olmalı diye düşünüyorum

  YanıtlayınSil
 4. Benim alışveriş listemde inşAllah almak nasip olur.Güzel günlerde kullan 🌹

  YanıtlayınSil
 5. Çok başarılı bir ürün verilen her kuruşu hakediyor 😊

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN