http://buy-cc-and-dumps.cvv-dumps.moscow Voogueme Gözlük Deneyimim » Kozmetik Psikolojisi

7 Mayıs 2019 Salı

Voogueme Gözlük Deneyimim

Herkese Merhaba  ♡

Gözlük kullanan kullanmayan herkes için harika bir siteden bahsedeceğim şimdi sizlere. Birbirinden farklı renk ve modellere sahip, eğlenceli, ciddi, yüz tipinize en uygun gözlüğü online sayfasında kendi fotoğrafınızla deneyimleyip bulabileceğiniz, tarzınızı tamamlayan Voogueme.com
kozmetikpsikolojisi
Voogueme gözlüklerin camları şeffaf camdan oluşuyor ama bu camların UV koruması da var. Bu sayede güneşin zararlı etkilerinden de gözlerinizi koruyabilirsiniz. Yani bir nevi güneş gözlüğü niyetine de kullanabilirsiniz. Aksesuar olarak şıklığınızı tamamlayıp kendinize farklı bir imaj da kazandırabilirsiniz. Bunun haricinde eğer numaralı bir gözlük istiyorsanız göz kusurunuzun değerini bildirdiğinizde seçmiş olduğunuz gözlüğü numaralı gözlük camları ile de satın alabiliyorsunuz. 
gözlük
Benim seçtiğim gözlüğün modeli Mehitable Cat Eye Dark/Blue Eyeglasses . Renk geçişleri lacivert bronz arası sap kısımlarında küçük gold simler var ve benim yüzüme bence en çok bu model yakıştı. Yüzüm biraz ufak olduğu için bu model bence bana tam oldu. Bedeni Small (S) ayrıca yüz tipinize göre M ve L beden gibi seçenekler de mevcut. 
voogueme


Voogueme gözlükleri satın almadan önce şöyle bir avantajınız var. Beğendiğiniz gözlüğün alt tarafında "try on"  yazan yere tıklayarak kendinize ait bir görseli yükleyerek seçtiğiniz gözlüğün yakışıp yakışmadığını test edebiliyorsunuz. Bu konuda ki ayrıntılı yazım için buraya tıklayabilirsiniz.
voogueme

Fiyat olarak da oldukça uygun gözlükleri Voogueme.com sitesinden bulabilirsiniz. Her modele ait farklı kategoriler bulunuyor. Sizler gözlük kullanıyor musunuz, ne tarz modellerden hoşlanıyorsunuz ve Voogueme.Com sayfası hakkında düşünceleriniz neler yorum olarak aşağıda paylaşırsanız çok sevinirim.

kozmetikpsikolojisi moda aksesuar


Tekrar Görüşmek Dileğiyle,
Hoşçakalın
10 yorum:

 1. Eski Ramazanlar mim yazımı hazırladım ve sizlerin beğenisine sundum. Okumak için lütfen blogumu ziyaret ediniz.

  YanıtlayınSil
 2. Gözlüğün dijital ortamda fotoğrafın üzerinde denenebiliyor olması güzel bir uygulama. Aksi halde çok kararsız kalırdım ben..

  YanıtlayınSil
 3. Çok yakışmış tatlım sana :)

  YanıtlayınSil
 4. çok yakışmış tatlım güzel günlerde kullan :)

  YanıtlayınSil
 5. Bu arada Gözlükler de çok güzel Tebrikler.

  YanıtlayınSil
 6. Süpermiş. Deneyeceğim. Hayırlı ramazanlar

  YanıtlayınSil
 7. Çok güzel bir model tercih etmişsin, çok da yakışmış güle güle kullan :)

  YanıtlayınSil
 8. ben çok beğendim çok yakışmış

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN