http://cvv-websites-2022.best-cvv.moscow Babama Hediyem Oriflame'dan Gotham Saat ve Born to Fly Bileklik » Kozmetik Psikolojisi

14 Haziran 2019 Cuma

Babama Hediyem Oriflame'dan Gotham Saat ve Born to Fly Bileklik

Herkese Selam,
Bütün babalarımızın babalar günü kutlu olsun 💚 Babalar gününde babama ne alabilirim diye düşünenler için Haziran ayı Oriflame kataloğunda birbirinden güzel hediye seçenekleri bulabilirsiniz. Benim tercihim Oriflame Gotham Saat ve Born to Fly Bileklik'ten yana oldu.
Babalar Günü Hediyesi
Bence hediye edilebilecek en güzel alternatiflerden biri kol saati, eminim babamı çok mutlu edecek kullandığında. Zamanı takip ederken saatine her baktıklarında beni hatırlamasını düşünmek de çok güzel.
Saatin kendine ait yeşil renkte harika bir kutusu var. Dikkat ettiyseniz kutunun üzerinde beyaz bir boşluk var. Ben de oraya Canım Babacığım Seni Çok Seviyorum yazacağım. Sizde istediğiniz bir notu yazabilirsiniz :) 
oriflame origüzellik
Saatin tasarımından bahsedecek olursam. Klasik siyah deri kordona ve gümüş rengi detaylara sahip. Mineral cam. Haftanın günleri ve saniye göstergesi, ayarlanabilir alarm ve aydınlatma düğmesi de var Paketin içinden bir de pil ve kullanım bilgilerini de içeren 1 senelik garanti belgesi çıktı. Suya dayanıklı bir saat değil ne yazık ki. Bu nedenle dikkatli kullanılmalı, fakat mekanizması paslanmaz çelikmiş bu nedenle kararma yapmayacaktır.
kozmetikpsikolojisi
Bileklik Born to Fly marka. Çinko alaşımdan yapılmış pirinç ,demir ve mıknatıslı bir bileklik. Ebatları ise 220*6 mm. Kendine ait kesesi var görselde gördüğünüz gibi. Markanın katalogda incelediğiniz de göreceksiniz erkek parfümü de var dilerseniz bu şekilde de bir takım yapabilirsiniz :)
aksesuar
Sizler de bu babalar günü hediye tercihleri için ücretsiz olarak Oriflame'a üye olabilirsiniz.  Ayrıca tüm Oriflame kataloglarını Origüzellik sitesinden ücretsiz inceleyebilirsiniz.


Tekrar görüşmek dileğiyle,
Hoşçakalın7 yorum:

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN