http://buy-cvv.moscow Avon Maxima ve Maxime Parfüm İncelemesi » Kozmetik Psikolojisi

14 Ekim 2019 Pazartesi

Avon Maxima ve Maxime Parfüm İncelemesi

Herkese Merhaba ♡
Türkiye'nin en iyi parfüm markalarından Avon'dan geçtiğimiz günlerde harika bir paket aldım. Parfüm aileme iki yeni parfüm daha eklendi. İsimleri Avon Maxima ve Avon Maxime! Şişeleri alışılmışın dışında eski tarihteki kral savaş giysisi ve kraliçe taçarı gibi tasarlanmış. Bu iki yeni kokuyu hemen incelemeye başlıyorum.. 
avon beauty club

Avon Maxima Kadın Parfümü; İçindeki muhteşem gücü ateşle. Olduğun her yerde izini bırak. Eau de Parfume Gençlik vaadeden altın otuyla yaratıldı. Çiçaadettiği ALTIN OTUYLA yaratıldı. 

 ÇekiciMaxima Kadın/Bayan Parfümü
ÖLÜMSÜZ ÇİÇEK
Sonsuzluğun çiçeği. Bu çiçeğin yağının sonsuz gençlik verdiği söyleniyor. 

Bayan parfümü olgun yaşlara daha çok hitap edebilecek, kalıcı ve tam bir kış parfümü tarzında diyebilirim. Şık tasarımlı bu parfümün bulunduğu kişiye de farklılık ve özellik katacağı kesin.
parfüm
Avon Maxime Erkek Parfümü; İçindeki muhteşem gücü ateşle. Olduğun her yerde izini bırak. Maxime!Eau de Toilette – EDT Eski çağların en değerli reçinesi OLIBANIUM ile yaratıldı. Tütsülü, Odunsu, Enerjik 
OLIBANIUM
Eski çağların en değerli reçinesi olarak bilinen parfümlerde kullanılan ilk bileşenlerden biridir. 
Eski çağların en değerli reçinesi OLIBANIUM ile yaratıldı.
kozmetikpsikolojisi

Erkek parfümü ise klasik erkek parfümlerinden daha farklı ve kalıcı mutlaka markasının ne olacağı sorulacak tarzda bir koku. Ayrıca paketten çıkan markanın tıraş losyonu da parfümün ambalaj ve kokusuyla uyumlu ve kalıcılığı daha da arttırmaya yardımcı daha hafif bir kokuya sahip. 

Avon Beauty Club'a ve Avon'a bu harika paket için bir kez daha teşekkür ediyorum. Severek kullanacağımız ve Avon parfüm koleksiyonumuza yepyeni harika iki koku kazandırdıkları için.. 


Tekrar görüşmek dileğiyle,
Hoşçakalın 9 yorum:

 1. dün geldi daha tam inceleyemedim ama tasarımları çok güzel..

  YanıtlayınSil
 2. Tasarımlar çok şık canım kokularıda merak ettim 😊

  YanıtlayınSil
 3. Altın otu ilgimi çekti, tasarımlar çok hoş :)

  YanıtlayınSil
 4. kokuları da tasarımları da harika

  YanıtlayınSil
 5. Sponsorluk seviyesine yükselmek için altınızda ürün satan bir danışmana ihtiyacınız var demektir. Farmasi resmi sitesinden Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile giriş yaptıktan sonra panel de bulunan danışman ekle butonundan altınızda çalışacak üyeler oluşturabilirsiniz.
  Farmasi ücretsiz üyelik aşamasına gelmiş herkes tarafından merak edilen bir şey de Farmasi danışmanıdır. Farmasi danışmanı, üyeliğini tamamlamış ürün satmaya hazır olan kişilere verilen bir unvandır diyebiliriz. Farmasi üyelik sisteminde kayıt olan herkese bu unvan verilmektedir. Ayrıca sipariş limitlerine göre de unvanlar verilmektedir. Bu unvanlar danışmanlık seviyenizi belirlemektedir. Aylık olarak hesaplanan alt üyelerin ve kendinize ait siparişler bu unvanların belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

  http://www.farmasigirisi.net / http://www.farmasibasvur.net

  YanıtlayınSil

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN