14 Ekim 2019 Pazartesi

Avon Maxima ve Maxime Parfüm İncelemesi

Herkese Merhaba ♡
Türkiye'nin en iyi parfüm markalarından Avon'dan geçtiğimiz günlerde harika bir paket aldım. Parfüm aileme iki yeni parfüm daha eklendi. İsimleri Avon Maxima ve Avon Maxime! Şişeleri alışılmışın dışında eski tarihteki kral savaş giysisi ve kraliçe taçarı gibi tasarlanmış. Bu iki yeni kokuyu hemen incelemeye başlıyorum.. 
avon beauty club

Avon Maxima Kadın Parfümü; İçindeki muhteşem gücü ateşle. Olduğun her yerde izini bırak. Eau de Parfume Gençlik vaadeden altın otuyla yaratıldı. Çiçaadettiği ALTIN OTUYLA yaratıldı. 

 ÇekiciMaxima Kadın/Bayan Parfümü
ÖLÜMSÜZ ÇİÇEK
Sonsuzluğun çiçeği. Bu çiçeğin yağının sonsuz gençlik verdiği söyleniyor. 

Bayan parfümü olgun yaşlara daha çok hitap edebilecek, kalıcı ve tam bir kış parfümü tarzında diyebilirim. Şık tasarımlı bu parfümün bulunduğu kişiye de farklılık ve özellik katacağı kesin.
parfüm
Avon Maxime Erkek Parfümü; İçindeki muhteşem gücü ateşle. Olduğun her yerde izini bırak. Maxime!Eau de Toilette – EDT Eski çağların en değerli reçinesi OLIBANIUM ile yaratıldı. Tütsülü, Odunsu, Enerjik 
OLIBANIUM
Eski çağların en değerli reçinesi olarak bilinen parfümlerde kullanılan ilk bileşenlerden biridir. 
Eski çağların en değerli reçinesi OLIBANIUM ile yaratıldı.
kozmetikpsikolojisi

Erkek parfümü ise klasik erkek parfümlerinden daha farklı ve kalıcı mutlaka markasının ne olacağı sorulacak tarzda bir koku. Ayrıca paketten çıkan markanın tıraş losyonu da parfümün ambalaj ve kokusuyla uyumlu ve kalıcılığı daha da arttırmaya yardımcı daha hafif bir kokuya sahip. 

Avon Beauty Club'a ve Avon'a bu harika paket için bir kez daha teşekkür ediyorum. Severek kullanacağımız ve Avon parfüm koleksiyonumuza yepyeni harika iki koku kazandırdıkları için.. 


Tekrar görüşmek dileğiyle,
Hoşçakalın 8 yorum:

Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN